Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowośc - zajmujecie się nia samodzielnie?
#11
O nie, kiedyś o tym myśleliśmy, ale szybko zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Do prowadzenia naszej pełnej księgowości, załatwiania wszystkim formalności, reprezentowania nas przed Zusem, itp. zatrudniamy profesjonalistów z biura usług rachunkowych Dora, pani Doroty Jarząb https://www.biurorachunkowedora.com.pl/uslugi-ksiegowe.html z Wrocławia. Ich oferta jest kompleksowa, ceny mają korzystne, pracują porządnie i terminowo, to rzetelne biuro, polecam gorąco.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
O nie, na to byśmy się nie pokusili. Wolimy skorzystać z zewnętrznej pomocy rzetelnej księgowej, czy w naszym przypadku po prostu z usług Kancelarii Finansowo-Księgowej Edyta Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta w Janówku. Oni ogarniają naszą pełną księgowość, sprawy kadrowo-płacowe, wykonują bardzo szeroki zakres obowiązków, ale przy tym radzą sobie doskonale. Mają korzystne ceny, są rzetelni pod każdym względem, polecam ich serdecznie.
Odpowiedz
#13
Mam jeden pit w roku, a dokładnie PIT 37, nie ma sensu więc zatrudniać księgową, tym bardziej, że strona https://www.e-pity.pl/abc-podatki/pit-37/ulgi-tabela/ podaje wszelkie potrzebne dane. Można się tu dużo nauczyć, a ulgi w PIT są teraz całkiem konkretne. Choćby jeśli chodzi o ulgę na termomodernizację.
Odpowiedz
#14
Oczywiście, że nie. Moim zdaniem to jest bez sensu samodzielnie prowadzić księgowość, tym bardziej że teraz jest tak wielu dobrych specjalistów w tym zakresie Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja się tym nie zajmuje, ponieważ trzeba mieć wiedzę dot. rachunkowości. Ja, by uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą, zleciłam dla biura rachunkowości i mam problem rozwiązany Uśmiech
Odpowiedz
#16
A u mnie szczególną bolączką był temat już chyba każdemu dobrze znany, czyli polski ład ulga ponieważ jak się już trochę w to zagłębiłem to nie mogłem się kompletnie odnaleźć. Całe szczęście są osoby lepsze ode mnie i bardzo dokładnie rozłożyły to na czynniki pierwsze. Dlatego polecam obejrzeć szereg materiałów, które można znaleźć w temacie Polskiego Ładu na Cridoteka.pl na pewno nie jednej osobie się to przyda. Pozdrawiam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Polski ład ulga która została przyznana dla klasy średniej jest nowością dla wielu z nas. Zastanawiamy się jak wygląda jej przyznawanie ? jakie są kryteria dochodowe ? Ulga ta jest przyznawana automatycznie, jest rekompensatą za niekorzystne dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę . Warto sprawdzić kursy w tym temacie i doinformować się.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama