Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca
#21
Witam, co sądzicie o poszukiwaniu pracy przez agencje? Mam kolegę,który niedługo ma zmiar przeprowadzić się do Polski. Jak szukać pracy i co ułatwia jej zdobycie? https://atlaswork.pl/blog/karta-polaka-a-praca Prosze o wasze porady.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Przez agencje to tylko jeśli na własną rękę się nie uda. To zawsze płaca minimalna i zero możliwości rozwoju. Prędzej sprawdź sobie oferty dostępne na portalu z branży medycznej https://medbra.in/ . Jest wiele naprawdę ciekawych ogłoszeń
Odpowiedz
#23
Jeśli chodzi o takie badania do pracy zrobicie je w https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ . Polecam, terminy na wizyty nawet z dnia na dzień i to obecnie, w czasach pandemii, gdzie w innych placówkach trzeba czekać nawet tydzień lub dłużej. Super miły personel, lekarz medycyny pracy również.
Odpowiedz
#24
Ostatnio spora grupa kobiet poszukuje możliwości zarobku w elastycznych godzinach. Na blogu http://okiemkobiety.pl/praca/kobieta-pra...-korzysci/ możecie poczytać więcej o korzyściach jakie przynosi takie rozwiązanie. Jest ona możliwa zarówno we własnym zaciszu i dodatkowo być pracą zdalną, albo odbywać się tradycyjnie w biurze, jednak z zastosowaniem umownych ram czasowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości