Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drewniana podłoga
#51
Ostatnio przeprowadzałam remont w swoim mieszkaniu i stwierdziłam, że podłoga również jest do wymiany. Udało mi się znaleźć bardzo ciekawe propozycje w zakresie classen panele i stwierdziłam, że będę to najlepszy wybór. Dajcie znać, co wy macie w swoich mieszkaniach, jeśli chodzi o podłogę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
No my dość długo zastanawialiśmy się na jaką podłogę się zdecydować, bo my będziemy mieli w salonie, w pokojach ogrzewanie podłogowe. I zorientowaliśmy sie że deska merbau https://maharajahparquet.com/ jest idealna. Mam nadzieję, że będzie wyglądała tak pięknie, jak sobie wyobrażam.
Odpowiedz
#53
Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, na tarasie lub balkonie idealnie sprawdziłby się płytki kamienne na elewacje. Zajrzyjcie sobie na stronę kamienienaturalne.com i przekonajcie się, co mogliby wam zaoferować.
Odpowiedz
#54
Mozaika drewniana się moim zdaniem bardzo dobrze prezentuje w każdym wnętrzu. Dlatego warto pomyśleć o jej montażu. W sklepie online https://home100.pl/mozaiki-drewniane znajdziecie bardzo duży wybór takich płytek.
Odpowiedz
#55
Podłogę trzeba zacząć od odpowiedniej wylewki. Ja postawiłabym na lekki beton czyli na pianobeton on ma wiele zalet. Na stronę sobie sprawdźcie i o tym poczytajcie bo to ciekawe informacje i pomocne jeśli chodzi o remont podług i posadzki.
Odpowiedz
#56
No właśnie też najchętniej bym postawiła na ogrzewanie podłogowe, ale niekoniecznie kuszą mnie płytki w salonie. Ale z tego co czytam tutaj https://instaltechnik.pl/oferta/pompy-ci...podlogowe/ , to nie jestem na nie skazana. Ogrzewanie Wrocław stwarza wiele możliwości, co dla mnie jest ogromnym plusem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
I jak udało Wam się już znaleźć odpowiednią podłogę do swojego wnętrza? Jeżeli jeszcze nie i rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w tym zakresie to mogę jak najbardziej polecić Wam także do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://poznan.jawor-parkiet.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na terminowość realizacji i jednak propozycje które można idealnie dopasować do swojego wnętrza. Licząc na jakość, terminowość realizacji i dobry stosunek cen do jakości. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że pięknie wyjdzie Wink
Odpowiedz
#58
A co sądzicie o jakże modnym w ostatnim czasie wzorze jodełki na podłodze? Powrót do przeszłości, ale... Moim zdaniem ten sposób układania drewna, paneli itp. jest bardzo oryginalny. Ciekawa jestem Waszych opinii Uśmiech
Odpowiedz
#59
Mi się bardziej podoba bez wzorów, tylko naturalny odcień drzewa. Dlatego lubię połączenie drewnianej podłogi i drewnianych nowoczesnych schodów: www.drewdom.com.pl
Odpowiedz
#60
Drewniana podłoga ma to do siebie, że wymaga niewiarygodnych nakładów na pielęgnację czy renowację. Najważniejsze jest w tym cyklinowanie . Parkiety Grymuza zrealizowali dla nas renowację w tym stylu, przez co z podłogi została usunięta zużyta, wierzchnia warstwa. Firma ta wykonuje również lakierowanie podłóg i olejowanie. Po ich "sztuczkach" podłoga wygląda jak nowa!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama