Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wycena domów
#1
Wycena nieruchomości Żory - szukam firmy godnej polecenia, która oferuje takie usługi
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
My korzystaliśmy z usług rzeczoznawcy majątkowego z biura nieruchomości KBC Nieruchomości https://kbc.nieruchomosci.pl/rzeczoznawca-majatkowy z Katowic. Korzystaliśmy z ich usług jeszcze w tym roku. Oni wycenili naszą nieruchomość, dodatkowo wykonali home staging i jeszcze wirtualny spacer po mieszkaniu. Dzięki temu szybko znaleźli idealnego kupca. Cenowo się opłacało skorzystać z ich usług, spisali się doskonale, polecam ich serdecznie.
Odpowiedz
#3
Sprzedaż i kupno nieruchomości nie należą do kwestii prostych. Jeżeli nie śledzimy na bieżąco rynku nieruchomości, nie posiadamy szerokiej wiedzy prawnej i podatkowej, istnieje duże ryzyko, że sprzedamy naszą nieruchomość po niekorzystnej cenie lub nie dopełnimy istotnych formalności. Dlatego też, skup nieruchomości z komornikiem Kraków jest świetnym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#4
Akurat zrobienie samej wyceny jest faktycznie czymś bardzo istotnym i ja jestem zdania, że fajnie ją zrobić przy sprzedaży danej nieruchomości. Jak niedawno miałem okazję współpracować z firmą https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ to dziś już wiem, że skupują oni nieruchomości za gotówkę bez najmniejszych problemów i z bardzo dobrą wyceną.
Odpowiedz
#5
Myślę, że sprawę załatwiliby pośrednicy nieruchomości we Wrocławiu. Teraz znajdź tylko jakąś zaufaną firmę, polecaną przez ludzi, którzy z nimi współpracowali. Ja bym się sam nie bawił w sprzedaż, ze względu na mnóstwo formalności, odpowiadania na wiadomości itd.
Odpowiedz
#6
Sporo jest dobrych ofert gorzej jak sytuacje się komplikują i będzie potrzebny prawnik nieruchomości poznań na szczęście ma ich wielu wystarczy tylko dobrze poszukać i sugerować się opiniami poprzednich klientów ja tak trafiłem na kancelarię Plewińscy i cieszę się, bo są bardzo doświadczeni.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ciekawą opcją jest skup nieruchomości zadłużonych . Polecam wybrać takie rozwiązanie, jeśli macie jakiekolwiek zadłużenie. Pomoże Wam to w oddłużeniu się i w wyjściu ze wszystkich problemów. Warto zrobić to przed egzekucją, ponieważ zyskacie dużo więcej skupując mieszkanie niż wtedy, gdy zostanie ono poddane egzekucji.
Odpowiedz
#8
linak - jeśli chodzi o Żory to tutaj https://infidea.pl/ masz namiar na rzeczoznawców, którzy działają na terenie całego województwa śląskiego. Kompetentni, solidni, rzeczowi. Doskonale znają lokalny rynek. Usługi świadczą kompleksowo - wyceniają nieruchomości prywatne, komercyjne, zabudowane i niezabudowane. Rzuć okiem na ich stronę. Myślę, że znajdziesz potrzebną pomoc.
Odpowiedz
#9
Co jak co, ale opinie techniczne w budownictwie to całkiem powszechna i bardzo potrzebna, a często nawet wymagana prawnie sprawa. Warto zdecycować się na opinie techniczne rzeczoznawcy budowlanego które przeprowadzane są w sposób rzetelny i dużą dokładnością.
Odpowiedz
#10
Uśmiech))))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama