Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
gotowanie

gotowanie
Gotowanie to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Jeżeli codziennie robicie proste obiady to się nie zgodzicie, ale jeżeli chcecie przygotować pyszny i jakiś wykwintny obiad to można się trochę namęczyć, a i tak nie jest powiedziane, że wam wyjdzie. Ja to dlatego raczej nie porywam się z motyką na słońce. Najczęściej gotuje/smaże prostę dania z kurczaka. Dodaje do nich mieszankę przypraw do złotego kurczaka z Knorr więc zawsze wychodzą przepyszne
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja polecam zdrowe gotowanie na parze. Znalazłam nawet ciekawy blog na ten temat https://www.garneczki.pl/blog/jak-gotowa...ne-porady/   Warto go przeczytać i zacząć zdrowo się odżywiać zwłaszcza jeśli mamy małe dzieci.
Odpowiedz
Gotowanie jest bardzo przyjemne. Można sobie wyczarować wiele pyszności. Ale nie zawsze jest na to czas. Lubicie zamawiać coś do domu na obiad? Teraz jest świetna opcja zamówienia czegoś z restauracji tutaj http://glodny.pl/ Można to też zrobić przez aplikację.
Odpowiedz
Co fakt to fakt Duży uśmiech Czasem sie człowiek naogląda jakis programów i ślinka cieknie a czasem nie znam nawet nazw produktów które są w użyciu Duży uśmiech No ale niestety ja nie mam za wiele czasu na gotowanie bo mam dwa etaty i dziecko a co za tym idzie zdarza mi sie zamowic cos z cateringu z Macro Bios Baru, albo uda mi sie ustrzelić męża by coś upichcił Duży uśmiech Tak czy siak jest wilk syty i owca cała Duży uśmiech
Odpowiedz
Uwielbiam gotować, choć ostatnio nie mam na to czasu. Cieszy mnie, kiedy ktoś z rodziny pochwali moje danie, albo nie powie mi tego wprost, ale prosi o dokładkę ;d . Lubię to robić, a pochwały utwierdzają mnie w przekonaniu , że znam się na rzeczy i co nieco potrafię. Nie eksperymentuję, bo zwykle mi to nie wychodzi, ale staram się mimo to włożyć serce w każde danie. A właśnie. może macie pomysł na obiad z płatkami jaglanymi https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/ ? Tak, żeby przełamać te nudne ziemniaki?
Odpowiedz
Sposobów na odchudzanie jest tyle, co dietetyków Duży uśmiech Mnie to przeraża, bo naprawdę poszliśmy w szalonym kierunku. Teraz kult ciała to jeden z najważniejszych kultów na świecie. Osobiście stawiamy jednak na klasę. Jadamy zdrowo, oczywiście, ale przede wszystkim na ładnych obiektach. Talerzyki są piękne, w końcu stalgast, sztuće i inne tak samo. Warto jest o to zadbać. W ogóle fajne są teraz szejki - można szybko stracić na wadze dzięki nim Oczko
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Uwielbiam gotować i myślę, że nie jestem wyjątkiem. Mało tego, dania smaczne nie muszą być skomplikowane. Sam, uwielbiam placki ziemniaczane z gulaszem po węgiersku... Zawsze dodaję mu nuty ostrości przy pomocy "Chili z Indii" z Knorr'a. Uwielbiam połączenie klasycznych dań polskich z ostrymi przyprawami pochodzących z Azji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama