Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podręczniki szkolne
#1
Gdzie w Waszej ocenie najbardziej opłaca się kupować podręczniki szkolne? Przed rozpoczęciem roku szkolnego szukaliśmy podręczników w wielu serwisach i udało się wybrać te najtańsze. Najlepszą ofertę można w sumie znaleźć tu https://livro.pl/podreczniki-szkolne. Nie dość, że mają bardzo dobrą ofertę ilościowo, to ceny również są jak najbardziej przystępne.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A jakie podręczniki do fizyki mają dzieciaki w Waszych szkołach? U nas na przykład wprowadzone zostały książki z Nowej Ery do fizyki, bo jak można przeczytać na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjna...owa/fizyka są one dostosowane do reformy edukacji, która miała miejsce w tym roku.
Odpowiedz
#3
A do jakiej szkoły chodzą wasze dzieci? Trzeba dobrze ją wybrać, by miało ono zapewnione dobre warunki. Także Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha jest jedną z lepszych placówek i znajomi właśnie tu puszczają dziecko. Dobrzy nauczyciele tu uczą.
Odpowiedz
#4
Tak, też dla mnie ma to znaczenie, gdzie pójdą dzieci do szkoły i jakie będą miały warunki do nauki. Nie dziwię się, że coraz więcej osób wybiera prywatne szkoły. Jednak warunki w takich są dużo lepsze. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie przekonała nas profesjonalnym podejściem nauczycieli.
Odpowiedz
#5
Moje dziecko w tym roku idzie pierwszy raz do szkoły i zaczynam kompletować wyprawkę szkolną. Zastanawiam się gdzie kupujecie dzieciom artykuły szkolne i co to dokładnie jest. Zastanawiam się nad zamówieniem czegoś ze strony: https://www.lideria.pl/Artykuly-szkolne-...782,k.html bo tutaj wydaje mi się być dosyć tanio. Co o tym myślici?e
Odpowiedz
#6
Ja nie mogłam nigdzie znaleźć książek dla swojej córki. Nie które tytuły są ciężko dostępne. Na innych forach dużo osób polecało ten sklep https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-...10458.html wiec tam weszłam i udało się znaleźć to co brakowało. Dobrze że teraz odkryłam takie miejsce
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jak podręczniki szkolne to tylko z księgarni internetowej: https://livro.pl/podreczniki-szkolne od lat kupuje właśnie z tej księgarni.
Odpowiedz
#8
Podręczniki do biologii, chemii, fizyki, matematyki i zbiory zadań można kupić w dobrym sklepie medycznym oferującym literaturę medyczną. W tym samym sklepie można kupić podręczniki na studia medyczne.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#9
Warto pomyśleć też o zakupie różnych książek edukacyjnych związanych z rozwojem dziecka. Chociażby kinezjologia to bardzo ważna dziedzina, a wiele książek związanych z tym tematem znajdziesz na stronie https://www.eduksiegarnia.pl/kinezjologia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości