Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób słuchacie najczęściej muzyki?
#21
A jak się podoba wam płyta figo? Czy ktoś z was słuchał ich utworów? Słyszałam, że są one bardzo w intrygującym, mrocznym klimacie... Ja z pewnością zakupię ich utworów, bo czasami lubię posłuchać czegoś mocniejszego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Najczęściej to w sumie w aucie
Odpowiedz
#23
W wolnym czasie bardzo lubię słuchać muzyki na płytach winylowych. Można powiedzieć, że jest to moje hobby. W takie płyty zaopatrzycie się na przykład w sklepie online Winylownia: https://winylownia.pl/. Wybór jest naprawdę bardzo duży.
Odpowiedz
#24
Moim zdaniem, każdy relaksuję się inaczej. Mnie niesamowicie odpręża słuchanie ulubionej muzyki i ostatnio nawet kupiłam sobie płyty z szantami na stronie sklepu fan.pl . Mają to naprawdę świetne asortyment i całkiem przystępne ceny, więc myślę że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie
Odpowiedz
#25
U mnie to wszystko zależy od sytuacji i miejsca, w którym słucham muzyki, ale jednak najczęściej chyba stawiam jednak na słuchawki. Dzięki temu nie muszę się przejmować, czy nie przeszkadzam innym ludziom. Na stronie https://www.premiumsound.pl/ czytałem więcej o nowoczesnych systemach audio. Co myślicie o takim zakupie?
Odpowiedz
#26
Jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim dobrej jakości w zakresie słuchawek bezprzewodowych to na pewno warto będzie również sprawdzić ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego też są bardzo dobre propozycje w różnych wersjach. Przykładem jest m.in douszne bluetooth Manta MTWS004X, które mają sensor dotykowy, możliwość oddzielnego używania słuchawek oraz asystent głosowy Siri + Google. Opcja godna uwagi, pozdrawiam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Według mnie zdecydowanie najlepiej słucha się muzyki za pomocą gramofonu i z płyt winylowych, naprawdę ma to coś w sobie i ja rano uwielbiam puścić swoje ulubione płyty przed wyjściem do pracy co zdecydowanie lepiej nastraja mnie na nowy dzień. Jednak warto sobie to wszystko odpowiednio rozmieścić w salonie, tym bardziej że można kupić sobie nieduży stolik właśnie na gramfon i płyty, jak Hi-fi rack FOS-8sl Airtube https://freeoutsound.com/hifi-rack-fos8s...e,5798,254 posiadający podwójne blaty z absorberami i amortyzacją w systemie Ambipad oraz konstrukcja nóg wykonana w systemie kanałów powietrznych Airtube.
Odpowiedz
#28
Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o tłocznie płyt winylowych, DVD oraz CD, to bezkonkurencyjna na rynku jest ta firma x-disc.pl .  Mój znajomy korzystał z ichniejszych usług i był naprawdę zadowolony z cyfrowej dystrybucji w dobrej cenie ,a także z faktu, iż firma ta robi wszystko od A do Z .
Odpowiedz
#29
Ja lubię słuchać muzyki na głośniku bluetooth, który zawsze możemy zabrać ze sobą. Jeśli szukacie naprawdę konkretnych propozycji w tym zakresie to na pewno warto zapoznać sie z ofertą przygotowaną przez producenta Manta u którego jest kilka fajnych opcji do wyboru. Tutaj przykładem może być na przykład Głośnik przenośny Manta SPK240 Bluetooth Radio USB o mocy 120W Szczytowa, do tego odtwarzanie WAV, MP3, WMA, funkcje TWS/XBASS oraz wyposażony w Radio FM.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama