Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolnictwo
#1
Jeśli chodzi o rolnictwo, to warto interesować się też takimi kwestiami, jak środki ochrony roślin. Wiele osób potwierdza, że najlepsze można otrzymać tutaj https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin/herbicydy Warto się zainteresować, ponieważ wiele to zmienia w całym rolnictwie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Rolnictwo nie jest teraz bardzo popularne, dlatego zdziwiłam się, gdy znajomy powiedział, że planuje hodowlę kurek jedwabistych. To nie tylko piękne kurki, ale także drogie. Zdziwiłam się tym bardziej, że wymaga to odpowiednich przygotowań i zabezpieczenia terenu. Znalazł wszystkie siatki na woliery u producenta w https://sieci-siatki.pl/siatki-na-woliery/. To małe kurki i łatwo mogłyby stać się łupem ptaków drapieżnych lub lisów. Dobra siatka zabezpieczy je przed nimi. Siatki można zamówić na dowolny wymiar.
Odpowiedz
#3
Oczywiście, że da się zarobić w ten sposób dobre pieniądze. Trzeba tylko dobrze zastanowić się nad tym, jak najlepiej wykorzystać potencjał Waszego biznesu. Na przykładzie takich serwatek jak https://www.bas-pol.pl/rola_serwatki_w_z..._swin.html dobrze widać, dlaczego warto pójść w tym kierunku. Myślę, że bardzo na tym skorzystacie.
Odpowiedz
#4
A skoro już o rolnictwie mowa, to gdzie zaopatrujecie się w części do Waszych kombajnów? Ja ostatnio całkiem atrakcyjna ofertę widziałam na stronie https://www.zenox.pl/productlist/Pojazdy-rolnicze/Bizon, mają tam między innymi części do kombajnów marki Bizon, oczywiście do różnych modeli. Jak oceniacie poziom cen w tym sklepie? Bo mi wydaje się naprawdę bardzo atrakcyjny... Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jeżeli jesteś rolnikiem to myślę, że powinieneś wiedzieć o możliwościach jakie daje zamawianie
przez internet.
Zerknij sobie tu http://www.perfopol.pl/pl/Siatki_zgrzewane
ogromny wybór siatek i myślę, że naprawdę będziesz zadowolona bo dają wiele możliwości.
Odpowiedz
#6
Na pewno warto skorzystać też z kredytu dla rolnika z gwarancją COSME http://www.baseprofit.pl/kredyt-dla-roln...-wiedziec/ żeby trochę doinwestować i "rozkręcić" ten biznes. COSME sprawia, że bank chętniej udzieli Ci kredytu bo nie musi się martwić tym, że nie podołasz z jego stratą, gdyż zabezpiecza Cię gwarancja
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Uważam, że najlepsze środki ochrony roślin czy nawozy, to te naturalne - wysokiej jakości. Dlatego żaden rolnik na tego typu rzeczach nie powinien oszczędzać. Myślę, że w szczególności zainteresuje was oferta https://www.dr-green.pl/ Jest to firma, która zapewnia rolnikom innowacyjne rozwiązania.
Odpowiedz
#8
Oczywiście najważniejsze jest jakość kupowanych przez nas produktów rolniczych. Ja najczęściej decyduje się na zakup w takich miejscach jak https://ampol-merol.pl . Wtedy mam pewność, że moje zbiory będą naprawdę dobre przy dobrej uprawie i będę mieć z tego zysk.
Odpowiedz
#9
Rolnictwo nie jest łatwym biznesem sporo trzeba zainwestować w sprzęt, maszyny rolnicze, narzędzia. Uprawiając rośliny należy zaopatrzyć się w dobrej jakości nawozy, materiał siewny, środki ochrony roślin, gdyż ma to bezpośredni wpływ na plony. Z kolei w przypadku hodowli zwierząt konieczna jest dobrej jakości sprawdzona pasza. Na szczęście można sobie trochę ułatwić zadanie zaopatrując się we wszystkie produkty w hurtowni rolniczo-ogrodniczej FARMER, która posiada szeroki asortyment w przystępnej cenie. Zobacz sobie na www.ifarmer.pl. Kupując w sklepie internetowym można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, gdyż ceny (nawet jeśli musimy ponieść koszt wysyłki) są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych.
Odpowiedz
#10
W rolnictwie, ale nie tylko bowiem w wielu różnych dziedzinach przmysłu, korzysta się ze specjalistycznych urządzeń, które potrafią być sporych gabarytów. Relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych na potrzeby profesjonalnego rolnictwa nie jest łatwa, dlatego lepiej zwrócić się o pomoc do zawodowców, którzy zajmują się tym na co dzień.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości