Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysokie buty w góry
#1
od jakiegos czasu rozgladam sie za fajnymi, wysokimi butami takimi na wypady w góry, mam dylemat bo jest tego tyle, czym sie kierowac? macie jakies rady? albo najlepiej jakis konkretny model bym poprosiła
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie dziwie sie ze masz dylemat bo dobrac odpowiednie do stopy buty, fajnie wyprofilowane, oddychajace i odpowiednie na rozne warunki atmosferyczne to nie lada wyzwanie Big Grin Na szczescie ja mam juz przetestowane. Niesamowicie dobre są buty jacka wolfskina, tutaj masz takie do zakupu w super cenach https://www.e-horyzont.pl/ona/buty-damsk...mskie.html Big Grin
Odpowiedz
#3
Wygodne buty to podstawa jeśli chodzi o ubiór i wyposażenie górskie. Nie wyobrażam sobie spacerować w obcierających lub niedopasowanych butach. Nie chodzi tylko o komfort ale też o bezpieczeństwo na szlaku. W niektórych trudniejszych odcinkach potrzebne jest stabilne podparcie stopy, co często decyduje o bezpiecznym pokonaniu szlaku. Jeśli chcecie kupić dobre i wygodne buty trekkingowe męskie to zajrzyjcie do internetowego sklepu górskiego e-pamir. Tu znajdziecie buty znanych producentów takich jak Scarpa, Meindl, Garmont, Zamberlan czy  Hanwag.
Odpowiedz
#4
ja kupuje w decathlonie i jestem bardzo zadowolona, są wygodne i w przystępnej cenie
Odpowiedz
#5
Odpowiednie buty, jeśli wybieramy się w góry to podstawa, dlatego warto szukać fajnych propozycji w sklepach. Możesz zerknąć sobie na stronę https://www.hard-skin.pl/ czy coś takiego mają w asortymencie. Mają też na pewno inne produkty oraz odzież, który na taki wyjazd bardzo się przyda.
Odpowiedz
#6
Nie jesteście przekonaniu jakie buty wybrać w góry? To może wam pomoże artykuł https://fancitytour.pl/gory-wiosna-jak-s...o-plecaka/ ? Możecie tam dowiedzieć się jak się ubrać wiosną oraz co spakować ze sobą na górską wyprawę. Artykuł jest naprawdę pomocny, także warto tam zerknąć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taki buty poniewaz zauważyłam że od pewnego czasu bardzo powiększają mi się haluksy. Słyszałam o Instytucie Podologicznym w Rzeszowie i bardzo chcę tam pojechać zaraz jak tylko skończy się kwarantanna
Odpowiedz
#8
A czy kozaki w tej sytuacji nie będą odpowiednim rozwiązaniem? Wydaje mi się, że to całkiem dobra opcja. W Zapato https://zapato.com.pl/kozaki-damskie-skorzane znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych kozaków damskich.
Odpowiedz
#9
Byłam w tym instytucie tyle że ja miałam problem z modzelami. Świetne miejsce. Bardzo się cieszę że istnieje bo pomogło mi nie raz z moimi stopami.
Odpowiedz
#10
W przypadku butów trekkingowych warto zainwestować w coś porządniejszego. U mnie świetnie sprawdzają się buty Hanwag, które służą mi już wiele lat. Są bardzo wygodne, nieprzemakalne i nadają się na każdą porę roku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama