Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka do ziemi świętej - Apolonia
#1
W codziennym pośpiechu ciężko jest nam dostrzec znaczenie wiary. Wiarę trzeba pielęgnować nie tylko poprzez regularną modlitwę, ale też poprzez uczestnictwo w różnych okazjach, dzięki którym pogłębimy naszą wiarę i doznamy nowych rzeczy. Idealnym wyborem na sam początek jest pielgrzymka ziemia święta, na która pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić !  Wstydniś
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Całkiem dobry pomysł, warto też pomodlić się za zmarłych... zakład pogrzebowy Radom
Odpowiedz
#3
Polecam pielgrzymki z biurem Konsorcjum.pl - byłam już na jednej, obecnie przygotowuję się do kolejnej. Niesamowite przeżycie duchowe, które warto przeżyć raz w życiu. Ja wybieram się do Medjugorie na 6 dni, wylot mam z Warszawy.
Odpowiedz
#4
Polecam pielgrzymi organizowane przez Konsorcjum.pl. Można poddać się refleksji i medytacji w pięknym miejscu i zobaczyć coś nowego. Teraz trwają przygotowania do pielgrzymki na Sycylię w maju. Będzie możliwość zobaczenia Etny i przepięknych Wysp Liparyjskich.
Odpowiedz
#5
Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonego biura, które organizuje nie tylko wyjazdy krajoznawcze, ale też pielgrzymki to rekomenduję Konsorcjum.pl. Ja wybieram się na Sycylię. Codziennie będą odbywać się tam msze święte, ale w programie jest także wycieczka na Etnę oraz rejs po wyspach Liparyjskich.
Odpowiedz
#6
Serdecznie polecam pielgrzymki z Konsorcjum.pl. To połączenie rozwoju duchowego z odpoczynkiem. Teraz dostępna jest nowość-pielgrzymka na Sardynię i Korsykę. W planie zwiedzanie wyspy i codzienne msze święte. Uważam, że takie połączenie jest naprawdę godne uwagi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Osobiście byłem na Sycylii. Piękne miejsce! Wycieczka na Etnę zrobiła na mnie ogromne wrażenie Wink

___________________________________________
Skuteczne docieplenia - oferta w Krakowie
Odpowiedz
#8
Ja wybieram się z siostrą na Pielgrzymkę do Portugalii razem z biurem podróży Konsorcjum.pl. Zaplanowana jest podróż przez Portugalię, od stolicy po malowniczą Bragę, Porto, Coimbrę, ale też wyjazd do Hiszpanii na 1 dzień do Santiago de Compostela, na co bardzo czekamy. Oczywiście oprócz tego bardzo chcemy zaznać tamtejszego klimatu i spróbować tamtejszej kuchni.
Odpowiedz
#9
Pielgrzymka do Ziemi Świętej brzmi całkiem fajnie. Teściowa marzy o niej od lat... Może kiedyś cała rodzina się zbierze i zafunduje mamie taką podróż.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama