Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep internetowy
#1
Zastanawiam się, czy nie założyć swojego sklepu internetowego. Myślę, że mógłby być to naprawdę fajny pomysł. Polecam wejść sobie na stronę https://pasejo.pl/ bo tam można znaleźć platform, która proponuje Wam założenie własnego sklepu online zupełnie za darmo.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Sklep internetowy wymaga mnóstwa pracy. Nie wystarczy go założyć. Trzeba jeszcze dotrzeć z nim do klientów. A do tego konieczne jest SEO, pozycjonowanie, reklama, czyli szerokopojęty marketing internetowy. Bez niego nikt nie trafi do Twojego sklepu. Jeżeli chcecsz, by Twój sklep znalazł się wysoko w wyszukiwarkach, a reklamy trafiały dokładnie do grupy docelowej, to pomoże Ci w tym https://echomarketing.pl. To agencja osiągająca doskonałe wyniki.
Odpowiedz
#3
Na pewno sklep trzeba cały czas pozycjonować i trzeba robic to dobrze. Można to zlecić tej firmie http://quality-factor.pl/ Na pewno firma się w tym specjalizująca zrobi to lepiej niż my. Samemu można sobie tylko pozycje w googlach popsuć.
Odpowiedz
#4
Sklep internetowy wymaga mnóstwa pracy. Nie wystarczy go założyć. Trzeba jeszcze dotrzeć z nim do klientów. A do tego konieczne jest SEO, pozycjonowanie, reklama, czyli szeroko pojęty marketing internetowy. Bez niego nikt nie trafi do Twojego sklepu. Jeżeli chcesz, by Twój sklep znalazł się wysoko w wyszukiwarkach, a reklamy trafiały dokładnie do grupy docelowej, to pomoże Ci w tym https://echomarketing.pl. To agencja osiągająca doskonałe wyniki.
Odpowiedz
#5
Z pewnością taka reklama internetowa jest niezbędna, żeby ktokolwiek w ogóle o sklepie usłyszał. Najlepiej w tej dziedzinie sprawdza się chyba copywriting - https://takaoto.pro/copywriting/ Większość firm decyduje się właśnie na taki sposób promowania swojej działalności i zyskanie rozgłosu. Głównie dlatego, że większość osób właśnie przez internet obecnie robi zakupy lub szuka informacji o danej firmie.
Odpowiedz
#6
Uwielbiam robić zakupy w internecie, bo nie muszę stać w długich kolejkach. Bez sensu tułać się po sklepach za jedną rzeczą, tylko wpisuje to co mnie interesuje i kupuję. Nawet znalazłam świetne żyletki do tradycyjnych maszynek do golenia https://beardman.pl/kategoria/zyletki i planuje je zakupić swojemu ojcu.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zakupy w sieci całkowicie zdominowały dzisiejszy rynek. Ja nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniego stanu rzeczy. Zwłaszcza, że kupując online mamy możliwość korzystania ze zniżkowych kodów. Ja najczęściej używam tych https://kuplio.pl/kupony/bdsklep
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości