Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty urodzinowe dla dzieci
#1
Co myslicie p personalizowanych piosenkach urodzinowych dla dzieci zamiast zabawki ? Bo ostatnio jak szukałam czegoś dla dziewczynki to właśnie trafiłam na stronę elfibajka https://www.elfibajka.pl/piosenka/urodzi...0-lat.html i zobaczyłam przykładową piosenkę i doszłam do wniosku że to tez niezły upominek. Jakie macie zdanie na temat takich prezentów?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Myślę, że fajną opcją jest kupno ubrań dziecięcych, to chyba najbardziej praktyczne wyjście. Ja ostatnio kupiłem mojemu chrześniakowi na roczek piżamki i bluzki ze sklepu New York Style https://newyorkstyle.pl/ Ubranka są bardzo dobrej jakości, chrześniak dobrze się w nich czuje. Cenowo też się opłacały, generalnie fajny sklep, mają spory wybór i najwyższą jakość materiału. Szczerze polecam Uśmiech
Odpowiedz
#3
dla mnie bez sensu.. piosenke mozecie jej zaspiewac sami.. a tak to zadna pamiatka.. dzieci lubia prezenty i zabawki.. cos co moga dotknac pochwalic sie tym i pobawic albo co rozwija ich kreatywnosc czy motoryke.. moj siostrzeniec dostal teraz od nas planszówke polecona tutaj https://www.smyk.com/porady/styl-zycia/n...astolatkow Ma 13 lat i takie cos mu sie przyda na dluzej Uśmiech
Odpowiedz
#4
Moje dziecko jest zapalonych Małym kucharzem, dlatego w dniu jej 12 urodzin mam zamiar podarować Jej własny mikser https://duka.com/pl/agd/miksery NIe chciałaby aby wiecznie podbierała mój Uśmiech
Odpowiedz
#5
My wybieramy się niedługo w odwiedziny mojego bratanka, którego mamy poznać.
Wpadły mi w oko szumisie, takie misie, które pomagają usypiać noworodki, pięknie szumiące.
Czy Wasze dzieci usypiały przy tym szumie szybko? Ja jestem nimi zachwycona, ale szukam opinii.
Odpowiedz
#6
ja w tym roku chyba po raz pierwszy nie mam żadnych wątpliwości, co kupić mojemu 3 letniemu szkrabkowi na urodziny Uśmiech wiem od dawna, że marzy o ,,prawdziwym" aucie, które samo jezdzi Uśmiech Znalazłam juz nawet wymarzony mode czerwonego mercedesa w sklepie Bryka Dla Smyka. Auto w pełni bezpieczne dla malucha, rodzic ma pilot, którym może go kontrolowac i w razie potrzeby np wyłaczyć. Ceny też okej Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A skoro już o urodzinach dzieci mowa, to gdzie organizowaliście pierwsze urodzinki Waszych maluchów? Jeśli to wydarzenie jeszcze przed Wami, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego happenings.pl, w którym znajdziecie śliczne i nietuzinkowe dekoracje na roczek Wink Balony, serwetki, świeczki na tort, girlandy i wiele innych Uśmiech
Odpowiedz
#8
może jakieś Płyty Muzyczne byłyby dobrym prezentem. Dzieci uwielbiają muzykę, lubia przy niej skakać, tańczyć, szaleć. Jak się wybrykają to potem bedą padnięte i szybciej pójdą spać. Także ma to tez swoje pozytywne stronyBig Grin
Odpowiedz
#9
Ja mam już dosyć dużą córkę i teraz jej pasją jest fotografowanie. Postanowiłam więc, że na urodziny kupie jej kilka ramek oferta. Myślę, że jej się spodoba taki prezent. Bo w ten sposób będzie mogła wybrać swoje najlepsze zdjęcia i je oprawić.
Odpowiedz
#10
Wiele zależy od zainteresowań dziecka i wieku. Jednak uniwersalnym prezentem są gry planszowe np. monopoly junior, u nas sprawdzają się również pojazdy na zdalne sterowanie. Jeśli jednak chodzi o książeczki to polecam niesamowite przygody 10 skarpetek. Jest to zbiór krótkich opowiadań o skarpetkach, które porzuciły kosz na pranie i postanowiły rozpocząć nowe życie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama