Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wczasy za granicą
#71
Jeśli nadal nie podjęliście decyzji dokąd jechać na wakacje, polecam zaglądnąć na stronę Konsorcjum.pl. U nas w tym roku ciekawy kierunek, bo Karaiby Francuskie, konkretnie Gwadelupa. Będziemy jeść przepyszne jedzenie i otaczać się zjawiskową przyrodą. Planujemy też wynająć samochód i pozwiedzać wyspę samodzielnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#72
Moja koleżanka marzy o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych i podjęciu nauki języka angielskiego. Zastanawia się nad wyborem odpowiedniej firmy, która zapewni jej bezpieczny pobyt i jakościową naukę. Przypadkowo natknęła się na ofertę Kompasu https://www.kompas.pl/lato/wyjazdy-jezykowe i zaczęła czytać opinie na temat ich usług. Słyszała już o tej firmie wcześniej, ale nigdy nie miała okazji korzystać z ich usług. Jednak po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowanie skłania się ku tej opcji.
Odpowiedz
#73
Na wczasy w tym roku lecę z biurem Konsorcjum.pl i jestem bardzo zadowolona! Znalazłam fajną ofertę w dobrej cenie na Arubę! Hotel ma dostęp do plaży z flamingami! Rajski klimat, piękna pogoda, biały piasek i turkusowa woda! Czego chcieć więcej?
Odpowiedz
#74
W Polsce można spędzić urlop równie atrakcyjnie jak za granicą, szczególnie jeśli wybierzemy pięciogwiazdkowy hotel nad brzegiem morza https://www.sofitelgrandsopot.com/pl/pobyt-z-pupilem/ . Oferuje to wiele możliwości i udogodnień, które sprawią, że nasz pobyt będzie niezapomniany. Wybierając się na wakacje nad polskie morze, możemy cieszyć się pięknymi plażami, czystym powietrzem i malowniczymi widokami. Hotele pięciogwiazdkowe zapewniają wysoki standard zakwaterowania, luksusowe pokoje i apartamenty z pełnym wyposażeniem oraz eleganckie wnętrza, które tworzą wyjątkową atmosferę.
Odpowiedz
#75
Na jesień myślę o wycieczce gdzieś dalej, poza Europę. Może Sri Lanka? Widziałam świetną ofertę na stornie biura podróży Konsorcjum.pl. To niezwykle egzotyczna wyspa, którą zawsze chciałam odwiedzić. Podczas podróży, towarzyszyć nam będzie polski albo angielski pilot, żeby wyciągnąć z podróży 100%.
Odpowiedz
#76
My na podróż poślubną wybraliśmy Jordanię. Skorzystaliśmy z usług Konsorcjum.pl. Oprowadzali nas przewodnicy z ogromną wiedzą, hotel miał dobry standard, a jedzenie było smaczne. Zobaczyliśmy najważniejsze miejsca w Jordanii - naprawdę nas zachwyciła. Już wykupiliśmy kolejną wycieczkę do Jordanii z Konsorcjum.pl, ale tym razem jedziemy ze znajomymi Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#77
Po poprzedniej świetnej wycieczce z Konsorcjum.pl tym razem postawiłam na Indie. Biuro jak zawsze pomogło w każdej kwestii, szczególnie w wizowaniu. Mumbaj jest przepiękny, a klimat tego miejsca ciężko opisać słowami, to trzeba poczuć. Program wyjazdu był bardzo ciekawie opracowany, a hotel miał super standard. Już planuje kolejną podróż Big Grin
Odpowiedz
#78
My szukaliśmy czegoś z krótkim i bezpośrednim lotem. Zdecydowaliśmy się na ofertę biura Konsorcjum.pl i wyjazd na francuską wyspę - Gwadelupa. Przepiękne miejsce. Wyśmienita kuchnia. Oprócz tego wynajęliśmy auto, co było bardzo wygodną opcją i zwiedziliśmy mnóstwo świetnych i pięknych miejsc. Biuro było cały czas do dyspozycji za co też daje wielki plus.
Odpowiedz
#79
Moim zdaniem przy planowaniu wakacji nad Bałtykiem w Polsce warto zapoznać się z różnymi opcjami zakwaterowania, w tym apartamentami. Możesz znaleźć wiele apartamentów do wynajęcia w nadmorskich miejscowościach. Przy rezerwacji apartamentu zawsze upewnij się, że spełnia on Twoje oczekiwania pod względem lokalizacji, wielkości, udogodnień i budżetu https://projektownia-wakacji.pl/morze-ba...-w-polsce/ . Warto także wcześniej dokładnie zaplanować swoje wakacje, aby cieszyć się pełnią uroku nadmorskiego wypoczynku nad Bałtykiem w Polsce.
Odpowiedz
#80
My w tym roku świętujemy 10 rocznicę ślubu, więc postanowiliśmy zaszaleć i lecimy z biurem Konsorcjum.pl na Hawaje! Wybraliśmy Hotel Waikiki Grand, skusiły nas dobre opinie, ale też przystępna cena i fakt, że jest położony w samym centrum Waikiki. Chcemy nacieszyć się sobą i wypocząć, ale też zwiedzić wyspę, więc możliwe, że skorzystamy z opcji wycieczki z polskim przewodnikiem. Mega się cieszymy na ten wyjazd Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama