Otrzymaliśmy 26% naszego celu ..
Zbiórka na hosting forum (31 Sierpień 2019) ( dla chętnych )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki biznes otworzyć?
#31
Własna firma to duże przedsięwzięcie. Nie można jednak zapominać o istotnych przepisach, między innymi o BHP. Zachęcam do zapoznania się z tymi kwestiami na stronie https://www.sklep.techemznaki.pl/piktogramy-chemiczne/ co to piktogramy. Myślę, że to wiele ułatwi.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Warto zastanowić się nad czymś bardziej specjalistycznym, jak na przykład własne laboratorium. Jeśli chodzi o jego wyposażenie to nie musimy się martwić - polecam wejść na stronę https://danlab.pl/nasze-produkty/meble-i...agazynowe/ i się zapoznać z ich ofertą. Myślę, że to będzie całkiem dobry wybór.
Odpowiedz
#33
Jedną z gałęzi biznesu są usługi typu B2B polegające na zarządzaniu magazynami czy po prostu wynajmie takiej przestrzeni do składowania. Temat można podejść też nieco inaczej, ponieważ wielu magazynierów szuka sposobów na sprzedaż nadwyżek firmom zewnętrznym, które by wzięły na siebie ciężar dystrybucji rynkowej produktów, które nie podbiły serc ani portfeli konsumentów.
Odpowiedz
#34
A może sklep internetowy? Myśleliście może o tego typu biznesie? Jeżeli bedziecie planować otwarcie własnego sklepu to zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.codarius.com Znajdziecie tu firmę która tworzy platformy sprzedażowe. Na pewno sama strona to bardzo ważna rzecz, jak i najwazniejsza jeżeli chodzi o własny sklep online
Odpowiedz
#35
Konsulting prawno-biznesowy jest dosyć ciekawą działką, ale niestety wymaga sporej dawki specjalistycznej wiedzy. Mamy tu do czynienia z ogromnym polem żargonowych pojęć, w pośród których ciężko nawet się połapać nieraz, o co chodzi. Jednocześnie ta branża nieustannie ewoluuje, dobrym przykładem jest FICE.
Odpowiedz
#36
Myślę, że warto otworzyć sklep internetowy. Ja tak zrobiłem i polecam. Wynajmuje wirtualne biuro Warszawa https://www.jerozolimskie89.eu/ więc nie wydaje kasy na niepotrzebne lokum
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Gdyby to było takie łatwe to w Polsce każdy miałby swój biznes. Musisz sam wykazać się szóstym zmysłem i trafić w popyt Tongue Ułatwieniem na start może być dofinansowanie z Unii Europejskiej jeśli jesteś osobą bezrobotną, masz odpowiedni wiek i biznesplan. Musisz też mieć swoje biuro. Ja w Poznaniu wynajmuje od https://www.officelist.pl/pl/poznan/ i jestem zadowolony. Fajna cena i dogodna lokalizacji. Za kilka lat planuje podwoić metraż i zatrudnić około 75% pracowników więcej. Aaaa i czym się zajmuję? Prowadzę biuro rachunkowe Smile
Odpowiedz
#38
Pewnie większość z Was, po otwarciu biznesu, będzie zatrudniała w nim jakiś pracowników. Na stronie http://akta-osobowe.pl/ możecie sobie poczytać, w jaki sposób powinno się prowadzić dokumentację pracowniczą. Znajdziecie tam aktualny opis akt osobowych, bo nie wiem, czy się orientujecie, ale od stycznia 2019 zaszły pewne zmiany w przepisach i teraz takie akta musza być podzielone na więcej części, niż kiedyś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości