Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rehabilitacja
#1
Cześć. Ostatnio odbyłem zabiegi w https://www.rehabilitacje.org/  i powiem wam, że to był jednak najlepszy wybór. Rehabilitacja przyniosła mi wielką ulgę w bólu, a dodatkowo nie kosztowała dużo
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Cześć
Odpowiedz
#3
Polecam przygotować się do rehabilitacji poprzez badania radiomedica , gdzie zostanie wykonany rezonans magnetyczny całego ciała, co pozwoli na lepszą analizę i odpowiedni dobór ćwiczeń. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Uśmiech
Odpowiedz
#4
W przypadku mojej córki konieczna była rehabilitacja na bóle mięśni. Po wypadku zaczęły się problemy. Lekarz rozkładał ręce i twierdził, że nic się nie dzieje, dobrze że nie odpuściliśmy, tylko znaleźliśmy dobrego rehabilitanta i zaczęliśmy z nią ćwiczyć. Teraz bóle występują bardzo rzadko i wiemy jak sobie z nimi radzić.
Odpowiedz
#5
Moja mama była na takim turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Bursztyn w Jantarze, trwał dwa tygodnie. Mama wróciła z niego w lepszej formie fizycznej i psychicznej, nabrała energii, także mogę wam zdecydowanie taki turnus doradzić. Tu znajdziecie więcej konkretów na temat zabiegów https://orwbursztyn.pl/turnus-rehabilitacyjny/ ja tylko powiem, że miała tam m.in. elektroterapię, krioterapię miejscową, światłolecznictwo, kinezyterapię i masaże, bardzo dużo jej te zabiegi dały.
Odpowiedz
#6
Wydaje mi się, że bardzo ciekawie skrojoną ofertę znajdziecie w Centrum Medycznym Gamma. Moim zdaniem posiadają ciekawą ofertę, związaną z rehabilitacją czy zabiegami operacyjnymi, ponieważ przy ul. Broniewskiego posiadają własny szpital. Poza tym wykwalifikowana kadra, możliwość załatwienia rat w 15 minut oraz miła obsługa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Super jeśli udaje się znaleźć dobrego rehabilitanta i to jeszcze w rozsądnej cenie. Jak pojawiają się problemy z kręgosłupem to trzeba działać, odpowiednie ćwiczenia mogą znacznie poprawić komfort życia. A nawet można się rehabilitować online, na tej stronie możecie się dowiedzieć więcej.
Odpowiedz
#8
Mi udało się zrobić szybko rezonans kolana w tym miejscu w Warszawie w https://radiomedica.pl/ Jest to bardzo dobra pracownia, posiadają też najnowszy aparat 3T także badanie jest bardzo dokładne. A na wynik też nie czeka się długo, warto się umówić do nich.
Odpowiedz
#9
Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o miejsce Rehabilitacji chorego kręgosłupa jest wybranie się do Pomorskiego Rehabilitanta Marcina Rosadzińskiego. Byłam załamana swoim stanem zdrowia, ale doktor przywrócił mi nadzieje na lepsze jutro. Dzięki jego pomocy i zastosowanej w leczeniu autorskiej metodzie Pana doktora udało nam się postawić mnie z powrotem na nogi. Jestem mu dozgonnie wdzięczna.
Odpowiedz
#10
Jeśli interesuje Was rehabilitacja to polecam Wam rzucić okiem na ofertę sklepu internetowego Orteo. Znajdziecie tam między innymi takie profesjonalne ortezy: https://www.orteo.pl/ortezy-kostki-i-sto...-os1st-fs4. Myślę, że mogą Wam się przydać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama