Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lekarz
#11
Jeśli macie problemy ze zdrowiem i poszukujecie w stolicy jakościowej placówki Medycznej w postaci szpitala to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj https://szpitalmazovia.pl/ . Posiadają szeroki zakres usług od onkologii urologicznej i dziecięcej chirurgię, ginekologię czy urologię. Wydaje mi się, że warto do nich zajrzeć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Szczerze mówiąc też ostatnio zastanawiałem się gdzie udać się z urazem stawu skokowego. Znajomy doradził mi, że CM Gamma w Warszawie (ul. Broniewskiego 3) ma spore doświadczenie w tym zakresie. Proszę o informację.
Odpowiedz
#13
Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o leczenie, to warto stawiać na placówki medyczne z udokumentowanym doświadczeniem. Z tego co wiem, onkolmed.pl specjalizuje się w leczeniu nowotworów, gdzie pacjenci mogą otrzymać kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie, aby skutecznie walczyć z rakiem i poprawić jakość swojego życia.
Odpowiedz
#14
Nie chcę nikogo namawiać, ale może warto sprawdzić, co enel-med ma teraz do zaoferowania? ? Ja mam ich nowy prywatny pakiet i nie czekam nie wiadomo ile na wizyty. W aplikacji umawiam wizyty. Nawet nie wiecie, jak ja nie lubię dzwonić po lekarzach więc dla mnie rozwiązanie idealne Uśmiech Oczywiście normalnie dzwoniąc  też można się umówić jak coś.
Odpowiedz
#15
Powiem wam, że sama chciałbym udać się bez kolejki lekarz
Odpowiedz
#16
Dobrze mieć sprawdzoną placówkę medyczną gdzie można sprawnie dostać się do lekarza specjalisty, wykonać badania, skorzystać z porady telefonicznej także. Jeśli szukacie takiego miejsca dla siebie to powinna Was zainteresować oferta https://zdrowie.pzu.pl/ . Posiadają 130 własnych placówek w całym kraju, z ich usług można skorzystać także w licznych placówkach partnerskich.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie są wskazania do przeprowadzenia rezonansu magnetycznego kręgosłupa? Strona https://zdrowo.pl/sponsorowane/rezonans-...wskazania/ zawiera mnóstwo przydatnych informacji na ten temat. Autorzy artykułu wyjaśniają, w jakich sytuacjach badanie to jest zalecane i jakie schorzenia można dzięki niemu zdiagnozować. Według mnie, warto zapoznać się z tym materiałem, aby lepiej zrozumieć, na czym polega rezonans magnetyczny kręgosłupa i kiedy może być konieczne jego przeprowadzenie. Daj znać, czy artykuł był dla Ciebie pomocny.
Odpowiedz
#18
Wybierając się do lekarza powinniśmy chociażby zrobić badanie morfologii krwi, aby nieco przyspieszyć diagnozę i dać lekarzowi obraz tego, co może dziać się w naszym organizmie. Jest to podstawowe badanie, o którym przeczytać możecie na stronie https://radiogdansk.pl/reklama-rg/artyku...-pacjenta/ .
Odpowiedz
#19
Jednak dosyć dużym problemem jest niewyleczony katar . Ogólnie u mnie też jest bardzo podobny problem, dlatego chciałabym w końcu dobrać dla siebie jakiś odpowiedni preparat, dzięki któremu poczuję bardzo szybko ulgę.
Odpowiedz
#20
Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama