Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie
#11
Ja ostatnio byłem na szkoleniu dla psychologów u superwizora Marcina Kramka . Jest to naprawy dobry specjalistę, którego mogę polecić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Może zainteresują Cię szkolenia sse?
Generalnie jeśli się ma tylko trochę czasu to myślę, że warto z takich szkoleń korzystać.
Nigdy nie wiadomo co Ci się w życiu przyda i jeśli tylko chcesz się czegoś nowego nauczyć to nie ma się
nad czym zastanawiać.
Koniecznie sobie poczytaj i się zapisz.
Odpowiedz
#13
Teraz bardzo modne są szkolenia z zarządzania czasem, zasobami ludzkimi, kierowania zespołem czy właśnie controllingu. U nas w pracy właśnie trwa cały ciąg kursów i warsztatów z zarządzania projektami. Prowadzi je firma https://leadership-center.pl/2019/03/zar...rojektami/ . Bardzo ciekawe warsztaty, które w prosty sposób pozwalają przyswoić nowe zagadnienia. Takie właśnie powinny być szkolenia.
Odpowiedz
#14
Szkolenia są teraz dostępne dla każdego i praktycznie zawsze można podnosić swoje kwalifikacje. Tutaj w Beauty Lux w Warszawie też da się zrobić sobie kurs stylizacji paznokci. Po takim szkoleniu ma się certyfikat, więc nie są to stracone godziny, a jest ich 160h więc da się nauczyć sporo.
Odpowiedz
#15
Ja chciałabym pracować jako inspektor ochrony danych osobowych, wiem że same studia to za mało, dlatego rozglądam się za ciekawymi szkoleniami. Znacie może godne polecenia firmy oferujące szkolenia rodo, haccp, brc i norma iso 22301? Najlepiej gdyby były to szkolenia dofinansowane. Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#16
Szkolenia oczywiście są bardzo przydatne i pomocne, ale nie zawsze wystarczają. Ja ostatnio dostałam awans  pracy i zakres moich obowiązków znacznie się poszerzył, m.in. o kierowanie zasobami ludzkimi. Nie znalazłam żadnego szkolenia, które na tyle szeroko poruszałoby wszystkie kwestie z tym związane, więc myślę nad rozpoczęciem w przyszłym roku studiów podyplomowych na kierunku kierowanie zasobami ludzkimi na WSE: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/zar...i-ludzkimi Ciekawa jestem, jak wyglądają te studia w praktyce. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia i mógłby się nimi podzielić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
A słyszeliście o bezpłatnych warsztatach https://www.informatykawprodukcji.pl na których można zapoznać się z tematyką kontroli jakości i zarządzania produkcji. Nasza firma działa w przemyśle produkcyjnym i niedługo planujemy zapisać. Zapowiadają się ciekawie.
Odpowiedz
#18
Jeśli prowadzicie studio stylizacji paznokci i szukacie dobrych szkoleń z zakresu nauki stylizacji manicure tytanowym to warto zapoznać się z ofertą firmy Revel https://revelpolska.pl/ . Świetne kursy prowadzone tylko i wyłącznie przez doświadczone instruktorki. Można też skorzystać z oferty sklepu i zakupić tam wszystko co niezbędne do wykonania stylizacji ( kosmetyki, akcesoria).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama