Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria grillowe
#1
Mam pytanie...Jakie akcesoria grillowe polecacie? Ostatnio trafiłam d tego sklepu i jestem w szoku czego to ludzie nie wymyślą O.o Nawet nie wiedziałam że na grillu można przygotować tak wiele potraw :Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ohh jak ja kocham sezon grillowania Big Grin Co roku wyjeżdżam w podróż z rodzinką i grillujemy w różnych miejscach w Polsce. W tym roku planujemy wynająć kampera i wyjechać na tygodniową wycieczkę. Prawdopodobnie wynajmiemy kampera z wypożyczalni https://kampery-wynajem.pl/ Widziałem w internecie wiele pozytywnych opinii o tej wypożyczalni Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja to już się nawet przymierzam do poznania różnych grillowych przepisów, bo planujemy kupić do ogrodu taki węglowy sprzęt https://www.taniomania.pl/t/activa-grill...owy-activa . Zawsze my u znajomych gościliśmy, ponieważ mają duży grill, a teraz sami będziemy mogli się nim pochwalić. Już się nie mogę doczekać kiedy zamówimy jeden z tej strony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama