Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rośliny
#1
Witam,Ro
Przychodzę z takim pytaniem, bardzo podobają mi się rośliny mięsożerne, ale nie mam pojęcia czy można je trzymać w domu... Czy ktoś z was miał z nimi do czynienia? Zamierzam zakupić z tego sklepu https://roraima.pl/? Bardzo proszę o doradzenie w tej kwestii.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Również jestem ciekaw czy można takie rośliny normalnie trzymać w mieszkaniu.
Odpowiedz
#3
Akurat ja się niestety roślinami nie zajmuję i na ten moment skupiam się przede wszystkim na uprawie pszenicy ozimej gdyż ona jest dla mnie najważniejsza. Także całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://ofio.pl/katalog-firm/37495/jakie...ice-ozima/ jakie są choroby któe ją najczęściej atakują i na pewno warto jest umieć je rozpoznawać.
Odpowiedz
#4
Ja mam takie owadożerne w domu, nie są niebezpieczne dla człowieka. Skoro jesteśmy już w temacie tych zielonych piękności, to wiecie może, czy jakaś roślina do łazienki bez okna przetrwa w takich warunkach? Oprócz tych oczywistych, jak zamio czy sansevieria. Proszę o odpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz
#5
Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju rośliny czy to w ogrodzie czy w domu. Wiadomo, że teraz już po sezonie ogrodowym ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć piękne kompozycje roślinne w domu. Jeśli interesuje was np.las w słoiku to zerknijcie na ofertę firmy https://growitbox.com/pl/. U nich kupicie nie tylko gotowe lasy w słoiku ale też elementy do wykonania takiego lasu samodzielnie.
Odpowiedz
#6
My mamy własną firmę, która z ziół i warzyw robi przetwory. Sprzedajemy je później do lokalnych sklepów i jakoś się to kręci. Słoiczki zamawiamy od producenta słoików, dzięki czemu sporo oszczędzamy. Myślę, że warto się zainteresować ofertą hurtowni słoików nawet jeżeli robicie przetwory tylko dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jak już jesteśmy w temacie roślin, to chciałabym się was zapytać, wiecie jak wygląda zimowanie sukulentów? Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ciekawą stronę, mianowicie mówią o lanzaloe.com.pl na której znalazłam bardzo interesujący artykuł na temat właśnie tych roślin. Jeżeli interesuje was taka tematyka, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie.
Odpowiedz
#8
Uśmiech))))
Odpowiedz
#9
Uśmiech)))))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama