Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotowoltaika
#1
Witam. Chciałabym zainstalować panele słoneczne w domu. Czy polecacie może jakieś firmy zajmujące się instalacje fotowoltaiczne chojnice?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeszcze niedawno słyszałem o zastosowaniu dronów przez wojsko, policję, rolników czy geodetów. Obecnie powszechnie już stosuje się je do termowizja paneli fotowoltaicznych. Ich zastosowanie pozwala znacznie skrócić czas badania, a co za tym idzie, ograniczyć koszty przeprowadzenia akcji. Profesjonalna inspekcja paneli fotowoltaicznych pozwala m.in. na wczesne odkrycie wad instalacji takich jak uszkodzenia mechaniczne, zanieczyszczenia, nadmiernie nagrzewające się obszary, miejsca zacienione utrudniające efektywną pracę. To z kolei umożliwia natychmiastowe wdrożenie prac serwisowych. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://ironsky.pl/drony-do-fotowoltaiki-i-inspekcji/
Odpowiedz
#3
Ja też szukam firmy, która wykona instalacje fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku. Jak znajdziesz jakieś namiary to daj znać.
Odpowiedz
#4
Coraz więcej osób decyduje się na udogodnienia dzięki którym można zadbać o ekologię i obniżyć rachunki, zwłaszcza, że istnieje coś takiego jak ulga termomodernizacyjna. Fotowoltaika i pompy ciepła to dziedziny, w których można liczyć odliczenie. Maksymalna kwota zwrotu to aż 53 tys. Od początku roku osoby fizyczne od podstawy podatku dochodowego mogą odliczać wydatki poniesione np. na ogniwa fotowoltaiczne wraz z osprzętem, a także ich montaż.
Odpowiedz
#5
Jeżeli chcielibyście jednak wziąć instalację fotowoltaiczną dla swojego domu i zależy Wam na zachowaniu zarówno wysokiej jakości oraz funkcjonalności to jak najbardziej mogę polecić, żebyście także poświęcili więcej uwagi na opcję zakupu gotowego zestawu do samodzielnego montażu. Będzie to dużo tańsze i co również ważne pozwoli, aby się dużo szybciej zwróciła. My zdecydowaliśmy się na dobór zestawu ok. 5kW od https://www.energetyczni.com/ doradzili, no i zadbali o terminowe realizacje (w transporcie nic nie było uszkodzone).
Odpowiedz
#6
Ja mam dobre doświadczenia z tą firmą - https://www.edisonenergia.pl/ Mają mnóstwo realizacji za sobą i naprawdę konkretnie podchodzą do zlecenia. Bardzo dobry kontakt - tutaj mają ogromny plus ode mnie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama