Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
nadwaga

Nadwaga
nie stosowałam, nie mam zaufania do tabletek. stawiam raczej na naturalne odchudzanie za pomocą zdrowej diety i ruchu, a także cykliczne oczyszczanie organizmu z toksyn np. za pomocą dicopegu 10g. na wielu portalach dietetycznych, czytałam że właśnie tak należy robić, gdyż to przyspiesza metabolizm i ułatwia wchłanianie składników odżywczych
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

A co z błonnikiem na odchudzanie daje coś?? Mam problem z podjadaniem, niby nie chce mi się jeść a jem z nudów Smutny jak tak dalej pójdzie to będę musała wymieniać ubrania co chwlę na większe. Stosował ktoś z was colon slim?
Odpowiedz
To może lepiej "z nudów" trochę poćwiczyć? Znam ten ból - niejednokrotnie dawniej zajadałam stres czy też zwyczajnie samotność... takie proste ćwiczenia dosłownie robione dla zabicia czasu jak nawet zwykłe brzuszki mogą przynieść bardzo fajne efekty - zresztą sama zobacz http://obk.pl/przygotuj-sie-na-lato-najl...zuplajace/ na tabletki raczej bym nie liczyła. Lepiej zawsze liczyć po prostu na siebie ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama