Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie dobre thrillery ostatnio czytaliście?
#1
Jakie dobre thrillery ostatnio czytaliście? Stwórzmy listę jakiś fajnych nowości!
W lutym wyszła książka pt "Pozwól mi wrócić " - https://virtualo.pl/ebook/pozwol-mi-wrocic-i237236/ autorstwa B.A. Paris. Naprawę książka trzyma w napieciu... Do końca książki nie wiem co będzie dalej, akcja trzyma w napięciu, nic nie jest przewidywalne, takie książki naprawdę lubię!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie przepadam za thrillerami, ale za to uwielbiam fantastykę. Bardzo ciekawe książki fantasy znalazłam na stronie: https://www.ravelo.pl/seria-zwiadowcy,t.html . Już odliczam dni, kiedy będę mogła zamówić sobie jakąś książkę z tej serii. Mam nadzieję, że będą one takie ciekawe, jak myślę Uśmiech
Odpowiedz
#3
Z ostatnich nowości jakie znalazłam to "Znikniecie annie thorne" https://www.taniaksiazka.pl/znikniecie-a...45685.html. Fajny tytuł zają mi kilka nocy ale było warto. Jeśli ktoś nie czytał polecam
Odpowiedz
#4
JO nesbo pierwszy śnieg
Odpowiedz
#5
Ostatnio wciągnęły mnie thrillery autorstwa Jenny Blackhurst i szczerze polecam!
Odpowiedz
#6
S. King, praktycznie wszystkie książki
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Outsider (serial)
Odpowiedz
#8
No właśnie niczego dobrego nie czytałam ostatnio i przyszłam po inspiracje Uśmiech
Odpowiedz
#9
Ja za to mogę serdecznie nie polecić dość głośnej ostatnio powieści Wyborny Trup. Serio, nie czytajcie tego, nawet jak wam ktoś powie, że oczy otwiera i zapoda inne banały.
__________________
Warszawa- oni oferują wysokiej jakości zasłony na wymiar
Odpowiedz
#10
A czy kojarzycie może jakieś nowości wydawnicze, jeśli chodzi właśnie o thrillery? Ja bardzo lubię czytać tego rodzaju książki, są moim zdaniem dużo lepsze od filmów, lepiej trzymają w napięciu Wink Gdzie zazwyczaj szukacie informacji o takich książkowych nowościach?  Znacie jakieś ciekawe strony internetowe, na których można znaleźć takie informacje?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama