Tagi
Author: krzysztof018 - Replies: 3 - Views: 3525
X czy Y?
Zabawa zapewne znana wszystkim, ale dla zasady:
Podajemy dwa różne warianty, a kolejna osoba wybiera jeden z nich i podaje kolejne.

Zaczynamy : ).

Piwo czy wino ?
Author: Jardir - Replies: 17 - Views: 7989
ASO czy mechanik?
Gdzie waszym zdaniem lepiej się udać? ASO czy mechanik?
Author: Jasir - Replies: 17 - Views: 11188
Samemu czy wybrać firmę?
Tak jak w tytule - pozycjonować samemu czy też wybrać do tego firmę? Mam niewielki serwis traktujący o bardzo wąskiej specjalizacji i wolałbym wiedzieć, czy lepiej go pozycjonować samemu czy też może zlecić to jakiejś firmie? W sumie jest kilka firm, które rozważam, m. in. Seofuture.pl. Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny.
Author: Jasir - Replies: 4 - Views: 4172
Diesel czy gaz?
Zastanawiam się nad kupnem Forda Focusa, rocznik gdzieś w okolicach 2010-2012. Dużo podróżuję i zastanawiam się, co będzie lepsze - gaz czy diesel? W samą benzynę nie chcę się pchać, bo wiem, że to byłoby totalnie bez sensu. Za gazem przemawia fakt, iż koszty przejechania 100 km są niższe niż w dieslu, na korzyść dieselka przemawia dynamika. Koszty napraw podejrzewam, że mogą być na podobnym poziomie. Co Wy o tym myślicie?
Author: Gertruda - Replies: 43 - Views: 13128
Dom czy mieszkanie?
Jeśli mielibyście wybór to co byście woleli:dom czy mieszkanie?
Author: nefir - Replies: 3 - Views: 1791
Okna drewniane czy pcv?
Szykuję się powoli do wymiany okien w swoim domostwie. Mam jednak dylemat, jaki rodzaj okien wybrać. Do wyboru mam klasyczne drewniane lub też nowoczesne pcv. Generalnie niezależnie od wyboru i tak zakupu dokonam w http://www.oknaoptimus.eu.
Author: Marceli - Replies: 15 - Views: 7937
PC czy laptop?
Co wolicie:komputer stacjonarny czy laptop?
Author: Teresa - Replies: 9 - Views: 5011
Długopis czy pióro
Czym wolicie pisać:długopisem czy piórem?Czym wam się lepiej pisze?
Author: ryan - Replies: 5 - Views: 4714
Czy wierzycie w duchy?
Tak jak w temacie czy wierzycie w duchy? Jeśli tak to dlaczego?
Author: olgiernuk79 - Replies: 1 - Views: 6382
Wideodomofony czy można go zintegrować z kamerami monitoringu?
[color=#000000][size=medium][font=Times New Roman]Witam kolegów i koleżanki. Posiadam dość nieszablonowe pytanie, które dotyczy systemu alarmowego i zamontowania wideodomofonu w domu jednorodzinnym. Chciałbym aby została wykonana integracja systemu alarmowego z wideodomofonem. Mam na myśli coś w tym stylu, że jak osoba dzwoni domofonem to także aktywuje się kamera monitoringu i zapisuje obraz przed domu. Widziałem szkic inteligentnego domu na tej stronie i czy tego rodzaju wideodomofony [url=htt

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama