Tagi
Author: mikela - Replies: 0 - Views: 2143
kursy dla fizjoterapeutów 2016
Może ktoś chciałby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji oraz otrzymać certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów metodą PNF na całym świecie? Jest taka możliwość, ponieważ firma TopSchool organizuje w kilku miastach kursy PNF. Dokadny terminarz oraz program kursu jest dostępny na http://www.topschool-pnf.pl/category/pnf-podstawowy/
Author: Hidj - Replies: 1 - Views: 2585
Filmy dla dorosłych
Panowie, lubicie oglądać takie filmiki http://pornole.org.pl/ ?
Author: Hidj - Replies: 2 - Views: 2855
Jaka gitara klasyczna dla poczatkujacego?
Chciałbym zacząć uczyć się grać na klasyku, mój budżet to 500 zł max. Gitara może być używana. Zastanawia się nad tymi modelami:
https://rigexpert.pl/pl/p/Yamaha-C30-M-g...yczna/8246
http://www.ebay.pl/itm/B-Ware-Classic-Ca...SwNyFWcuNZ
http://olx.pl/oferta/gitara-klasyczna-ya...e;promoted
http://olx.pl/oferta/gitara-klasyczna-CI...133d590e1e
Wy którą byście
Author: seronia - Replies: 29 - Views: 7600
prezent dla małego dziecka
Szukam czegoś dla dziecka bardzo zamożnej kobiety.
Znalazłam w necie takie namiary- http://www.smykoland.pl/
Niestety nie ma  pojęcia co wybrać. Możecie mi doradzić. Z góry dzięki za pomoc. Szukam czegoś do maluszka, który dopiero co się urodził.
Author: Hidj - Replies: 5 - Views: 6413
Konkurs dla ARCHITEKTÓW!
Zaprojektuj "Showroom Wilanów" i zdobądź nagrody! Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.decomania.pl/pl/i/Konkurs-na-...ilanow/160 .
Author: seronia - Replies: 8 - Views: 4471
sukienka dla Pany Młodej
Poszukuję takiej sukienki dla siostry. Prosiła mnie o pomoc w doborze i poszukanie czegoś wyjątkowego. Co powiecie na te suknie ślubne z długim rękawem MIALAVI. Podobają się Wam?
Dodam, że planuje wesele w grudniu Uśmiech
Author: seronia - Replies: 0 - Views: 2227
wsparcie informatyczne dla firmy
Tutaj znajdziecie takie usługi it grodzisk mazowiecki . 
Zobaczcie sobie ich ofertę jeśli szukacie pomocy i wsparcia dla Waszego biznesu.
Author: seronia - Replies: 5 - Views: 4037
wózek dla dziecka
Szukam dobrego wózka dla mojego przyszłego dziecka, które urodzi się w zimie. Na co powinnam zwrócić uwagę wybierając taki sprzęt jak te wózki dziecięce sklep warszawa?
Wybór designu i rozwiązań jest ogromny. Co doradzacie?
Author: seronia - Replies: 0 - Views: 1876
Seminaria dla kobitek
Na http://303488-6.evenea.pl/ znalazłam bardzo ciekawe seminaria dla Pań- Uwolnij Swoją Seksualność, gdzie głównym tematem będzie sensualność i walka z monotonią w sypialni. Całość odbędzie się 17 września w Gdańsku i moim zdaniem warto tam zajrzeć.
Author: seronia - Replies: 5 - Views: 5640
Jakie opony dobre są dla samochodu dostawczego?
Hej! Mam swoją firmę i niedawno kupiliśmy "dostawczaka". Może są tutaj osoby, które znają się trochę lepiej na samochodach i wulkaniznacji opon? Znajomy poleca mi, aby skorzystać z oferty tego sklepu http://opony-ekspert.pl/ - przede wszystkim mają doświadczenie i służą chętnie pomocą. Wydaje mi się, że są godni uwagi, chociażby ze względu na opinie o nich. Co myślicie? Może znacie?

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama