Tagi
Author: seronia - Replies: 44 - Views: 15246
Aranżacja kuchni
Co do aranżacji kuchni, to mnie bardzo podobają się kuchnie z panelami szklanymi. Takowe panele szklane znajdziecie w http://www.druknaszkle.pl/ . Sprawdźcie, a może również i was taka oferta paneli szklanych zainteresuje.
Author: natkawal76 - Replies: 0 - Views: 3127
Proszę o poradę odnośnie urządzenia kuchni
Witam. Pragnę się poradzić was odnośnie przebudowy kuchni. Spodobały mi się tego typu panele szklane do kuchni http://cienkusz.com.pl, ale posiadam pewne wątpliwości związane z ich montażem. Najważniejsza z nich to trwałość takich paneli. Jak zachowują się one pod wpływem wysokich temperatur i różnego typu chemii używanej do czyszczenia kuchni. Kolejna kwestia czy grafika na szkle nie ulegnie wytarciu lub nie wyblaknie. Do tej pory posiadałem pospolity gres i sp
Author: Gefito88 - Replies: 3 - Views: 733
Tanie meble do kuchni
Nie wiecie gdzie kupić tanie meble do kuchni? Nie masz czasu szukać w sklepach stacjonarnych? Zerknij na ofertę Gama-sklep.com.pl

Znajdziecie wszystko czego potrzebujecie
Author: nefir - Replies: 6 - Views: 575
Meble do kuchni
Moi Drodzy. Ktoś z Was jest ogarnięty w tematyce mebli kuchennych? Otóż jest taka sprawa. Chcę kupić meble z kolekcji ECO Lupus. Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli i przy ich składaniu?

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama