Tagi
Author: TransmisjeOnline - Replies: 0 - Views: 1706
Promocja Dąbrowskiego Boksu - Dąbrowa Górnicza na żywo transmisja online
Promocja Dąbrowskiego Boksu - Dąbrowa Górnicza na żywo transmisja online

https://streamsportowy.pl/14180e0e
Author: mpire - Replies: 0 - Views: 503
Świąteczna promocja MSI
Czy słyszeliście o promocji zorganizowanej przez MSI? Decydując się na zakup płyty głównej opartej o chipset X299, chłodzenie wodne o wartości 450 złotych można otrzymać za darmo. Na http://promocje.msi.com/promotions/swiateczna-moc/ można zapoznać się ze szczegółami.
Author: Karolcia1983 - Replies: 0 - Views: 422
Promocja i pozyskiwanie wyświetleń
Hej Duży uśmiech. Próbuję rozkręcić ilość kliknięć mojego bloga. W jaki sposób uzyskać wyświetlenia żeby ludzie dowiedzieli się o stronie Język Jeśli macie jakieś informacje na ten temat to pomóżcie, będę bardzo wdzięczna!
Author: nefir - Replies: 0 - Views: 241
Facebook a promocja biznesu
Czy Waszym zdaniem poprzez facebooka można skutecznie promować swój biznes? Do tej pory jakoś podchodziłem do tego sceptycznie, wykorzystując do tego inne kanały. Dopiero ten artykuł otworzył mi oczy https://fabrykamarketingu.pl/deweloper-n...ie-ze-tak/. To dzięki niemu dowiedziałem się, że bardziej opłaca się wrzucać filmy bezpośrednio na fb a nie poprzez yt.
Author: kawak55 - Replies: 22 - Views: 1223
Promocja firmy w sieci
Witam serdecznie od jakiegoś czasu prowadzę mały biznesik u mnie w mieście i planuję coś zrobić w kierunku reklamy/ promocji. Pomyślałem o reklamie w sieci więc chyba pozycjonowanie byłoby w tym przypadku okej ? Macie jakieś sprawdzone firmy w tym kierunku ? Kiedyś już zlecałem coś takiego i żadnych efektów to nie przyniosło. Więc wole kogoś sprawdzonego. Jeśli macie jakiś namiar to proszę o info.

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama