Forum Wielotematyczne Nedds24.pl

Pełna wersja: Obudowa gamingowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam obudowy do komputera, syn chce taka Genesis Irid 513, podświetlaną . Co o niej powiecie, ma ktoś? Bo opinie jak widzę maja ok i już by był prezent na Święta
Gdzie takie coś kupić?'

___
złote kolczyki boho
Co do samej obudowy, to Genesis Irid 513 to bardzo popularny wybór wśród graczy i osób, które cenią sobie estetykę swojego sprzętu. Obudowa ta posiada wiele pozytywnych opinii z uwagi na swoją solidną konstrukcję, dużą ilość miejsca na podzespoły oraz piękne podświetlenie RGB. Jednakże, musisz pamiętać, że niektóre z tych funkcji mogą wymagać dodatkowych wydatków, takich jak zakup dodatkowych wentylatorów lub kontrolerów podświetlenia.

Jeśli chodzi o moją osobistą opinię, to sam korzystam z obudowy Genesis Irid 513 i jestem z niej bardzo zadowolony. Właśnie złożyłem swój nowy komputer i jest to idealne połączenie stylu, funkcjonalności i wydajności. Jeśli Twój syn ceni sobie gaming i lubi mieć piękny sprzęt, to ta obudowa z pewnością spełni jego oczekiwania. Życzę powodzenia w zakupach!
A krzesło do biurka już wybrane? Mój syn ma 17 lat i coraz więcej czasu spędza nie tylko na graniu ale i na programowaniu. Zastanawiam się czy nie zmienić mu już właśnie fotela do biurka aby było mu wygodniej, widzę, że czasami pobolewają bo plecy jak długo siedzi przy komputerze. Na https://panoramakutna.pl/fotele-gamingow...kteryzuja/ znalazłem wskazówki jak wybierać fotel gamingowy i jakie ma on zalety, korzystacie z takich?