Serwis Nedds24.pl

Pełna wersja: MyBB 1.8.x czy Invision Community 4.x
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Zapraszam wszystkich do oddania głosu w wyborze skryptu dla naszego forum pozostajemy na tym co jest czy przechodzimy na Invision Community 4.6 
Prowadzilem nedds.pl na Invision Power Board, domniemam ze to jest podobny skrypt.
Nie polecam zmiany, bylo to strasznie ciezke i wolne - ciagle serwer sie sypal przy wiekszym ruchu.

Zostan przy tym.