Forum Wielotematyczne Nedds24.pl

Pełna wersja: Szkolenie z kompetencji miękkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Was organizował w swojej firmie szkolenie z kompetencji miękkich dla pracowników? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://nowemotywacje.pl/kompetencje-miekkie/ . Co o tym sądzicie?
W sumie ja to chcę zrobić szkolenie hr business partner , ale pewności nie mam, co to ma być i jak mam to ogólne rozwiązać. Dlatego pod wieloma względami jestem pewna, że warto to omówić i zapytać Was o to, co jest dla nas dobre. Chętnie poznam Wasze opinie o szkoleniach.
Myślę, że mogą was również zainteresować szkolenia dla HR . Ogólnie można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę i co ważne szkolenia tutaj odbywają się jednak na wysokim poziomie
Jaki f gazy egzamin polecacie? Ja nie ukrywam, że ciekawą propozycją są takie kursy, bo można zyskać dodatkowe uprawnienia i jeszcze dodatkowo zadbać sobie o bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych prac. Skorzystajcie sobie z oferty, jakie oferują różne firmy.
Praktycznie w każdej firmie jest dział handlowy. Dlatego też sądzę, że szkolenia sprzedażowe w takich firmach powinny być obowiązkowe. Z tego, co wiem, firma Sales Excellence Boutique organizuje kursy, na których można poznać skuteczne metody sprzedaży. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą.