Forum Wielotematyczne Nedds24.pl

Pełna wersja: Internet stacjonarny do firmy w Kielcach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak w temacie. Polecacie coś sprawdzonego i działającego niezawodnie?
Głównie chodzi o właśnie niezawodność. Nie musi to być mega szybkie łącze, bo korzystamy z netu do podstawowych potrzeb.
Największe znaczenie ma to, żeby całość działała niezawodnie. To podstawa.
A co sądzicie o korzystaniu z internetu satelitarnego? Zalezy mi na szybkim dostepie do internetu oraz na tym,aby pracownicy nie narzekali na jego jakosc i szybkosc. Co sądzicie o tym http://panwybierak.pl/blog/internet-satelitarny-czy-warto-ile-to-kosztuje/ ? Chętnie poznam Wasze opinie,pozdrawiam.
W firmie chcemy mieć światłowód - inne formy dostępu odpadają, to samo internet mobilny. Po prostu - przy działalności musimy mieć usługę, która działa niezawodnie. Nie możemy być uzależnieni od pogody czy od aktualnego zasięgu.
Rozwiązanie już masz w temacie - porównywarka PanWybierak. Tam wprowadzasz dane adresowe, podajesz, jakich usług potrzebujesz, a oni ci po prostu wskazują, jakie usługi dostępne są pod tym adresem. Mega wygodna opcja.
I to, co pojawia się tam, jest w 100 proc. zgodne z prawdą?
Testowałeś to? Zdarzyło się, żeby coś się nie zgadzało?
Dokładnie tutaj masz wszystko opisane - https://panwybierak.pl/oferty/internet-d...jonarny/56 Są porównane oferty. I tam plus jest taki, że masz wszystko aktualizowane. Tak - z mojego doświadczenia wszystkie znalezione tam dane są w 100 proc. zgodne z prawdą.
Wyświetliło kilka ofert. Netia, UPC czy Vectra?
Ale skąd pewność, że jest aktualizowane? Jak mam to sprawdzić?
Tak, widzę datę na liście. Jedyny sposób na weryfikację to ręczny, co nie?
Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze internet stacjonarny od lokalnego dostawcy, bo jest po prostu najszybszy. W moim przypadku jest to firma https://it4polska.pl/ i nie dość, że cena abonamentu jest bardzo przystępna, to łącze nigdy nie przerywa i nie ma z nim żadnych problemow.
Ktoś poleci coś konkretnego?
Jeśli o mnie chodzi to bardzo sobie chwalę internet światłowodowy bo jest to stabilne i bardzo szybkie łącze. Przydaje sie to zwłaszcza kiedy pracuję zdalnie bo możemy jednocześnie wszyscy w domu z niego korzystać no i jest bez limitu Uśmiech
Stron: 1 2 3