Forum Wielotematyczne Nedds24.pl

Pełna wersja: kampanie linkedin ads
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, wiecie może jaka firma oferuję kampanie linkedin ads Kraków? Poszukujemy kogoś kto zrobi nam akcje marketingową i zaopiekuje się naszym profilem. Chcemy, aby cały czas był aktywny. Co sądzicie o promocji marki na linkedin, korzystał ktoś z was?
Osobiście mogę polecić agencję interaktywną Invette. Zajmowali się kampanią linkedin ads mojej firmy https://invette.pl/social-media/
W mojej opinii przede wszystkim należy poświęcić więcej uwagi na zaistnienie ze swoją firmą na portalu Linkedin z pomocą którego przede wszystkim będziecie mogli uzyskać dużo lepsze efekty zarówno w zakresie pozyskiwania nowych pracowników, ale również osób zainteresowanych naszą firmą, także budując nasz wizerunek. Jeśli chcielibyście wykorzystać naprawdę skutecznie potencjał to jednak warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, którzy znają się na tym i zajmą się obsługą oraz prowadzeniem profilu na Linkedin, a w tym na pewno pomoże agencja Emedialni https://emedialni.pl/oferta/linkedin/ Pozdrawiam serdecznie, życzę sukcesów!
W jaki sposób prowadzić taką kampanię? Macie jakieś porady?
Nie miałam pojęcia, że nawet tam wykonuje się takie kampanie Uśmiech
_________________
Księgowa Rybnik