Forum Wielotematyczne Nedds24.pl

Pełna wersja: Cukiernio - kawiarnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam!
Jestem w trakcie otwierania cukiernio - kawiarni. Nie mam jednak w tym żadnego doświadczenia. O ile mam dobry gust do dekoracji o tyle kompletnie nie znam się na przepisach. Na stronie:  https://basiazsercem.pl/ znalazłam przepisy, które wydają mi się łatwe i smaczne. Próbowaliście je? Myślicie, że będą dobre do mojego lokalu?
Myślę, że w takim miejscu na pewno przyda Ci się profesjonalny ekspres do kawy. A kiedy już zdecydujesz się na zakup takiego ekspresu, to zadbaj też o profesjonalne środki do jego czyszczenia. Na https://strefafiltrow.pl/saeco-philips-c...250ml.html możesz przykładowo zamówić specjalny środek odkamieniający. My go używamy i jest bardzo skuteczny Uśmiech
Z pewnością w takiej cukierence wypieki są podstawą i trzeba umieć je robić, żeby klienci byli zadowoleni. Jeśli sama wątpisz w  swoje możliwości, to na początek polecam urządzenia do wypiekania ciasteczek - http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3039. Dzięki temu ciasteczka zawsze wyjdą i wystarczy do nich dorobić pyszny krem. A z czasem na pewno rozwiniesz swoje umiejętności i zaczniesz serwować również bardziej wymyślne desery.
Polecam fajną stronę i sklep https://rodzinaeko.pl/zero-waste  Duzo się u nich nauczycie o zdrowym i ekologicznym podejsciu do życia. Mozna u nich zakupić i zywność eko jak i opakowania, kosmetyki i inne rzeczy do domu. Polecam bardzo tą firmę.
Pomysł na otwarcie własnej kawiarni jest super. Warto jednak pamiętać, że trzeba ją odpowiednio wyposażyć. Kompleksowe wyposażenie kawiarni i cukierni znajdziecie w ofercie sklepu https://multigastro.pl/wyposazenie-cukierni-i-kawiarni . Tu możecie zakupić profesjonalne urządzenia takie jak ekspresy do kawy, młynki, witryny cukiernicze, automaty do lodów oraz wiele innych.
W miejscowościach turystycznych i większych miastach na pewno będzie duże wzięcie na takie lokale Uśmiech Zobacz sobie tu propozycje od sklepu https://www.cafesilesia.pl Na pewno ich oferta na różnego rodzaju kawy, ekspresy do kawy i inne akcesoria do jej parzenia powinny bardzo fajnie się tu sprawdzić.
Wyglądają całkiem apetycznie. Myślę, że warto spróbować. Zwłaszcza jeśli wszystko będziesz robić na miejscu, ludzie z pewnością to docenią. Ja ostatnio poszerzyłam ofertę swojej kawiarni o lody. Trafiłam na ofertę lody hurt od Bracia Koral i jestem bardzo zadowolona. Na ich stronie http://braciakoral.pl/ można znaleźć wszystkie informacje na temat współpracy. Moim zdaniem warto!
Ale przecież jeśli to Wasza kawiarnia, to w pierwszej kolejności powinniście postawić na racjonalne wykorzystanie Waszego potencjału. Na pewno powinniście zajrzeć do https://www.schoellerallibert.com/pl/new...ktw-palox/ i bliżej sprawdzić takie opakowania. To może okazać się dla Was niezwykle cennym wsparciem, więc zwróćcie na to uwagę już teraz.
A czy planujesz swoim gościom również serwować chleb? Bo bardzo przydatna może okazać się profesjonalna forma do pieczenia chleba. Widziałam takie formy w sklepie internetowym Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/formy-met...nia-chleba. Wydaje mi się, że to dobra opcja.
Teraz jest tyle możliwości, sami zastanawiamy się nad kawiarnią ale na zasadzie franczyzy. Upatrzyłam nawet kawiarnie Cofix. Jestem już nawet po spotkaniu.
Stron: 1 2 3