Forum Wielotematyczne Nedds24.pl

Pełna wersja: ile kosztuje stworzenie aplikacji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wiem, że trudno jednoznacznie stwierdzić, ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej, ale może ktoś z Was się orientuje, jakie to mniej więcej są koszty? Ile wy płaciliście za stworzenie aplikacji?
To wszystko zależy od tego do czego ma być stworzona ta aplikacja i jak bardzo będzie skomplikowana.
(07.03.2022, 20:17)Michał_92 napisał(a): [ -> ]To wszystko zależy od tego do czego ma być stworzona ta aplikacja i jak bardzo będzie skomplikowana.

A są przynajmniej jakieś widełki?
W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim konkretnych informacji na temat kluczy API i jednocześnie tego jak to powinno wyglądać od strony technicznej to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia artykuł - https://manager24.pl/czym-jest-klucz-api/ z którego dowiecie się więcej i co najważniejsze skutecznie wyjaśnią Wam również to do czego jest używany i jak działa w praktyce. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście jak najlepszego wyboru w tym zakresie życzę!
Wszystko zależy chyba od tego, jakiej

___
https://lynx-optique.pl/
Zależy jaka, ale zależy też czy zrobisz sam, czy zlecisz jakiejś firmie, agencji, bo jeśli tak no to zależy ile taka firma chce za wykonanie usługi. Ogólnie może się wahać od 20 tys. do nawet i 50 tys.

_______________________________________
https://promienieslonca.pl/produkty/3562...-250g.html
W wielu sytuacjach sprawdzą się solidne plecaki i tu znajdziesz to ogłoszenie. Takie bardzo łatwo dla siebie wybierzemy.