Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Inwestowanie - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Inwestowanie (/showthread.php?tid=10107)

Strony: 1 2 3


Inwestowanie - Lola42 - 25.11.2021

Hej, zaoszczędziłam ostatnio trochę pieniędzy i myślę nad tym w co je zainwestować. Znajomy polecał mi bitcoiny w firmie Bot-bitcoin, co o tym sądzicie?


RE: Inwestowanie - Tośka21 - 26.11.2021

Pytanie tylko, jaki konkretnie macie plan na swoje inwestycje? Jeśli na poważnie myślicie o podejściu inwestycyjnym do tematu, to na pewno powinniście zajrzeć do https://dreamestate.pl/ Czuję, że tam bez problemu znajdziecie takie rozwiązania, które będziecie w stanie najskuteczniej wykorzystać u siebie.


RE: Inwestowanie - Rozmowy - 27.11.2021

Wg mnie to w co zechcemy inwestować, zależy od tego na jakie ryzyko możemy sobie pozwolić.
Bo nie oszukujmy się, wbrew niektórym wypowiedziom na forum, nie ma inwestycji bez ryzyka.
Najwięcej wg mnie można zarobić na nieruchomościach, co oczywiście nie jest biznesem dla każdego.

___________________
umowa najmu okazjonalnego


RE: Inwestowanie - Mati1990 - 27.11.2021

Przede wszystkim inwestuj z głową i nie daj się wciągnąć w żadne podejrzane inwestycje bo to jest tego pełno. Ja postawiłem na Fundusz Generali Oszczędnościowy i jestem zadowolony. Dzięki nim nie mam może wielkich zysków ale bezpieczną przystań która ratuje kapitał przed inflacją. Polecam takie rozwiązania i życzę każdemu sukcesów w pomnażaniu kapitału.


RE: Inwestowanie - Henrietta - 30.11.2021

Jeżeli chcesz inwestować w mieszkanie to musisz być czujny bo łatwo możesz dać się nabrać na fuszerkę budowlaną. Przed zakupem zleć tej firmie https://www.mpexpertbud.pl/oferta/ badanie stanu technicznego bo dowiesz się czy inwestujesz w dobry lokal. Koszt usługi niewielki a na pewno uratuje przed złym zakupem.


RE: Inwestowanie - berton - 30.11.2021

Mnie nie tak dawno zainteresował ten artykuł http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk-po-zaledwie-12-miesiacach/ , na temat zysków w PPK. Chyba najbardziej zdziwione będą osoby, które się z niego wypisały. Jednak warto tak odkładać.


RE: Inwestowanie - KamilKowalski - 01.12.2021

Najlepiej jednak zdecydować się na inwestycję w metale szlachetne, bardzo korzystną ofertę znajdziecie https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Dodatkowo wysyłka jest praktycznie natychmiastowa co jest dużym plusem


RE: Inwestowanie - TomeKMM5 - 02.12.2021

Czy ktoś z Was inwestuje w fundusze akcyjne? Szukam sposobu na inwestowanie, ale nie wiem w sumie w jakim kierunku pójść. Doradzicie mi? Od czego Wy zaczynaliście?


RE: Inwestowanie - Alicja88 - 08.12.2021

Hej, czy ktoś z Was współpracował z firmą https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorniki/ mój Szwagier szuka odpowiedniej firmy do odświeżenia kilku stacji benzynowych. Próbuję mu pomóc w przyspieszeniu inwestycji. Wspominał też coś o rozwoju infrastruktury w stacje ładowania samochodów elektrycznych. Jakieś duże zadaszone parkingi z ładowarkami. Świetne rozwiązania dla świata i jego zdrowia.


RE: Inwestowanie - elamela - 15.12.2021

Bitcoiny to nic pewnego. W dzisiejszych czasach najlepszą inwestycją są nieruchomości. Pomyśl o tym poważnie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są na przykład takie apartamenty na Dolnym Mokotowie: https://alberoinvest.pl/apartamenty-na-dolnym-mokotowie/ . Myślę, że mogą Ci się spodobać.