Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
ośrodki leczenia uzależnień - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: ośrodki leczenia uzależnień (/showthread.php?tid=11295)

Strony: 1 2


ośrodki leczenia uzależnień - Agata23 - 07.02.2022

Dzień dobry, szukam ośrodków, które oferują terapia aa kraków. Zależy mi na profesjonalnej pomocy i miłym personelu. Od znajomej słyszałam o tym miejscu - http://www.terapiawzaciszu.pl. Czy ktoś spotkał się z tą poradnią i korzystał z ich pomocy? Proszę o opinie.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - kontroler - 22.02.2022

Mając w rodzinie osobę uzależnioną od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, komputera, hazardu czy innej współczesnej plagi polecam Wam Ośrodek Terapii Uzależnień Wrocław o wdzięcznej nazwie Nadzieja. Ośrodek jest nadzorowany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Sanepid co gwarantuje wysoki standard podopiecznym. Przy ośrodku od niedawna działa również poradnia, z której można skorzystać po rejestracji na stronie https://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl/. Pacjenci Ośrodka mają bardzo komfortowe zakwaterowanie oraz opiekę doskonałych specjalistów.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - Małgosia321 - 27.02.2022

Czy uważacie, że zaszycie alkoholowe w Warszawie jest dobrym krokiem do tego, by poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu? Szukałam innych miejsc ale to wydaje się najbardziej wiarygodne i skuteczne.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - kamide - 07.03.2022

Poważny problem z alkoholem mają nawet młode osoby. W takich sytuacja konieczne może się okazać leczenie alkoholizmu na śląsku w ośrodku. Pomoc bliskich i specjalistów będzie niezbędna. Warto wiedzieć, że takie ośrodki oferują pomoc.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - samba66 - 30.11.2022

Jeśli chodzi o alkoholizm terapia jest bardzo ważna i trzeba udać się do specjalistów jak https://centrumkrajna.pl/rodzaje-terapii/terapia-dla-alkoholikow/ Uśmiech dzięki temu jest większa szansa na poradzenie sobie z problemem


RE: ośrodki leczenia uzależnień - keszkak - 01.12.2022

Oprócz tego warto też włączyć do leczenia detoks alkoholowy Mój znajomy w ten sposób całkiem szybko pożegnał nałóg na zawsze. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - strits - 31.12.2022

Też o tym nie slyszałam, jakaś alternatywna metoda? A jak wygląda skuteczność? Bo jeśli chodzi o eperal wszywka Szczecin, ten lek do walki z nałogiem, to w tym przypadku skuteczność jest bardzo wysoka, dlatego często on jest stosowany u pacjentów


RE: ośrodki leczenia uzależnień - junek - 12.01.2023

W Wądzynie jest ośrodek leczenia Nefo: https://nefo.pl/ Warto o nim wspomnieć, bo mają bardzo dobry program leczenia: codziennie terapie indywidualne, grupowe. Do tego zajęcia na radzenie sobie ze stresem, zajęcia relaksacyjne, czy też ogólnorozwojowe.  Jest basen, siłownia, kort tenisowy... No i mają świetnych specjalistów.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - Henrietta - 25.01.2023

Jeśli chodzi o uzależnienia to nie zawsze dana terapia się sprawdza a wtedy warto poszukać alternatyw i tu przyda się medycyna naturalna która podchodzi do człowieka bardziej holistycznie. Istota ludzka to skomplikowany mechanizm i każdy element jest ważny więc zainteresuj się zwłaszcza biorezonansem Quantec który jest metodą bezinwazyjną i działanie poparte jest badaniami z zakresu fizyki kwantowej.


RE: ośrodki leczenia uzależnień - KamilKowalski - 27.01.2023

A myśleliście może o czymś takim jak detoks alkoholowy ? Właśnie sam planuje się tutaj zapisać, ponieważ z tego co widziałem to faktycznie detoks tutaj jest bardzo skuteczny