Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Ile alkoholu kupić na wesele - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Multimedia i Rozrywka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Muzyka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+---- Dział: Imprezy (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: Ile alkoholu kupić na wesele (/showthread.php?tid=13702)Ile alkoholu kupić na wesele - rumix - 02.08.2022

Pytanie dla tych co już mieli wesele lub mieć będą.
Ile kupiliście lub planujecie kupić butelek wina dla jakiej ilości gości? U mnie będzie wódka i barman, ale chcę z narzeczoną by było też wino. Nie wiem tylko czy sugerować się tymi kalkulatorami weselnymi, by nie kupić za dużo, ani za mało.
Wesele w lipcu 2023


RE: Ile alkoholu kupić na wesele - amron - 02.08.2022

Wina nie poszło bardzo dużo mieliśmy z 5 butelek ale pewnie z racji tego że było whisky bimber nalewki piwo z lodówki i piwo smakowe bezalkoholowe piwa smakowego zabrakło i trzeba było dokupić dobrze że moja mama nic nie piła A sklepy tylko 2 km od sali są ???? Myślałam że nie będą tak pili piwa bo w sumie wiosną miałam ślub A każdy pisał że latem najbardziej piwo idzie jak upał ale dobrze zrobiliśmy że kupiliśmy to zero procent wszystkie podlotki co nie mieli 18 lat pili to piwo no i oczywiście jak ktoś kierował ???Więc u nas się sprawdziło sama jedno wypiłam polecam somersbi gruszka kiwi truskawka i mandarynka też spoko ???.
Ogólnie polecam alkohol na wesele w tej hurtowni https://www.alkoparty.pl/ Maja obecnie dobre ceny.


RE: Ile alkoholu kupić na wesele - pietro - 16.02.2023

Na weselu musi pojawić się różny alkohol, nie wszyscy piją ten mocny przecież. Koniecznie zamówcie różne rodzaje win, jeśli chcecie zaskoczyć pozytywnie swoich gości to złóżcie zamówienie na Wine Express . Ten sklep posiada w ofercie wina białe, czerwone, różowe, pochodzące z winnic z 5 kontynentów. Takich win nie znajdziecie w supermarkecie i zwykłych sklepach.


RE: Ile alkoholu kupić na wesele - Fillip - 06.03.2024

Tak, warto zadbać o różnorodność względem serwowanych na weselu trunków. Lepiej też kupić nieco za dużo niż za mało i to co zostanie rozdać po prostu gościom do domuUśmiech Niemniej jednak warto też - to dotyczy każdego z gości- nie mieszać podczas imprezy różnych gatunków alkoholu. Czytałem o tym w poradniku zamieszczonym na stronie https://alkomaty.net.pl/blog/72_Jak-przyspieszy%C4%87-metabolizm-alkoholu- . Człowiek szybciej się wówczas upija a dnia kolejnego może spodziewać się nieprzyjemnego kaca. Należy także zadbać o odpowiednie przekąski na wesele, które również redukują nieprzyjemne skutki nadmiernego spożycia napojów wyskokowych a także komfortowe noclegi dla przyjezdnych, bo wiadomo, że ciężką głowę najlepiej leczy sen.