Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Jakie buty kupić na lato? - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Świat Kobiet (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=155)
+--- Wątek: Jakie buty kupić na lato? (/showthread.php?tid=1444)Jakie buty kupić na lato? - malkontentis - 25.06.2019

Hej! Z racji tego, że zbliżają się nieubłaganie moje wakacje, szukam jakichś lekkich i przede wszystkim przewiewnych butów. Może moglibyście mi coś polecić? Znalazłam bardzo fajną ofertę tutaj: https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Czolenka-damskie-110.html. Jeżeli macie jakieś na oku lub znacie się na trendach, to bardzo was proszę - dajcie mi znać, bo sama nie mam pojęcia zbytnio co wybrać :/.


RE: Jakie buty kupić na lato? - needu - 29.06.2019

W sumie to większość teraz wybiera sandały , albo klapki, ale ja chyba kupię sobie takie https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html czółenka. Podobają mi się o wiele bardziej i nie będę napędzać sztucznego rynku. W sumie, to nie mam takiego obuwia jeszcze, a że pasuje prawie do wszystkiego, to muszę je zakupić.


RE: Jakie buty kupić na lato? - Henrietta - 12.08.2019

Wszystko zależy na jakie okazje mają być te buty? Do biura raczej nie ubierzesz adidasów i garnituru czy też sandałów. Trzeba umieć odpowiednio dobrać dany typ obuwia do sytuacji i miejsca. Polecam zapoznać się z tym artykułem https://meskaodziez.pl/wygodne-buty-meskie-do-biura/ który służy pomocą w tej kwestii i poda kilka rozwiązań.


RE: Jakie buty kupić na lato? - antoni21 - 13.08.2019

Otóż to. Jak już kupujecie jakieś ubranie, to niech będzie ono dobre jakościowo. Dzięki temu będzie Wam służyło o wiele dłużej. Ja właśnie w taki sposób podchodzę do zakupów i zawsze świetnie się to sprawdza. Najlepiej zajrzyjcie do https://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Mezczyzna-pl,Buty-meskie-pl,Buty-sportowe-pl-1 i tam poszukajcie butów sportowych. Jestem przekonany, że taki zakup wyjdzie najlepiej.


RE: Jakie buty kupić na lato? - dariaa - 19.08.2019

No, teraz to już trzeba byłoby poszukać czegoś cieplejszego. Niestety pogada zaczyna nam płatac figle. Jest chłodniej, deszczowo. Nawet nie zdążymy się oglądnąć kiedy spadnie śnieg. Dobrze, że wiem gdzie kupić mojemu partnerowi dobre buty na zimę link . Teraz dla siebie jeszcze muszę coś znaleźć.