Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Szkolenie z kompetencji miękkich - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Gospodarka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=153)
+---- Dział: Biznes i ebiznes (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=161)
+---- Wątek: Szkolenie z kompetencji miękkich (/showthread.php?tid=15055)Szkolenie z kompetencji miękkich - BeataE0020 - 28.12.2022

Czy ktoś z Was organizował w swojej firmie szkolenie z kompetencji miękkich dla pracowników? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://nowemotywacje.pl/kompetencje-miekkie/ . Co o tym sądzicie?


RE: Szkolenie z kompetencji miękkich - ina - 05.01.2023

W sumie ja to chcę zrobić szkolenie hr business partner , ale pewności nie mam, co to ma być i jak mam to ogólne rozwiązać. Dlatego pod wieloma względami jestem pewna, że warto to omówić i zapytać Was o to, co jest dla nas dobre. Chętnie poznam Wasze opinie o szkoleniach.


RE: Szkolenie z kompetencji miękkich - KamilKowalski - 20.02.2023

Myślę, że mogą was również zainteresować szkolenia dla HR . Ogólnie można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę i co ważne szkolenia tutaj odbywają się jednak na wysokim poziomie


RE: Szkolenie z kompetencji miękkich - zosia898 - 02.03.2023

Jaki f gazy egzamin polecacie? Ja nie ukrywam, że ciekawą propozycją są takie kursy, bo można zyskać dodatkowe uprawnienia i jeszcze dodatkowo zadbać sobie o bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych prac. Skorzystajcie sobie z oferty, jakie oferują różne firmy.


RE: Szkolenie z kompetencji miękkich - mondek24 - 27.03.2024

Praktycznie w każdej firmie jest dział handlowy. Dlatego też sądzę, że szkolenia sprzedażowe w takich firmach powinny być obowiązkowe. Z tego, co wiem, firma Sales Excellence Boutique organizuje kursy, na których można poznać skuteczne metody sprzedaży. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą.