Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Wydruk ulotek - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Wydruk ulotek (/showthread.php?tid=1507)Wydruk ulotek - kapi44 - 12.07.2019

cześć, prowadzę restaurację z burgerami i chciałbym polepszyć reklamę, by jeszcze więcej ludzi dowiedzieli się o najlepszym jedzeniu w mieście Uśmiech Myślę, że dobrą opcją będą ulotki, to chyba najbardziej sprawdzone rozwiązanie. Nie wiem tylko jak je zaprojektować i gdzie wydrukować. Czytałem dzisiaj w internecie, że w sprawie wydruków ulotek warto zgłosić się do Drukarniaari http://drukarniaaria.pl/ Podobno mają najwyższej jakości druk i atrakcyjne ceny, z tego co patrzyłem na Ich stronę internetową, to mają bardzo szeroką ofertę druków. Korzystaliście może z Ich usług? Warto się faktycznie do Nich zgłosić?


RE: Wydruk ulotek - arket_ingage - 23.10.2019

Tej firmy akurat nie znam, ale mam zaufaną drukarnię w Środzie Śląskiej - INTRO-GRAF. Ulotki w Legnicy rozchodzą się super, odnoszę wrażenie, ze odkąd się na nie zdecydowaliśmy to mamy znacznie więcej klientów. A skoro Ty zajmujesz się jedzeniem to może.... ulotka w kształcie burgera? Z tą drukarnią można naprawdę sporo podziałac, stworzyć oryginalny projekt i przykuć uwagę klienteli. Polecam!!Uśmiech


RE: Wydruk ulotek - alije - 29.10.2019

I dobrze, że inwestujesz w ulotki. Różne głosy słyszałam, że to już przeżytek, że się nie opłaca ale to nie jest prawda. Dobrze zrobiona ulotka to dalej dobra forma reklamy, na http://druki-online.pl/druk-dla-firm/hegm/czy-druk-ulotek-wciaz-sie-oplaca.html poczytajcie jak stworzyć i wydrukować taką ulotką którą klient zapamięta i dzięki temu będzie ona skuteczna.


RE: Wydruk ulotek - nefir - 18.01.2020

Dosyć długo szukaliśmy drukarni, która ogarnie nam ulotki. Wybraliśmy 3 drukarnie i zleciliśmy im małe pakiety ulotek, by przetestować ich jakość. Jedynie z nazwy możemy wymienić https://www.diamond-druk.pl - jako jedyni stanęli na wysokości zadania. Wydruki były bardzo dobrej jakości a co najważniejsze - dostarczone terminowo. Była to najdroższa oferta z tych trzech, jednakże nie dziwię się - zapłaciliśmy za jakość. W pozostałych dwóch drukarniach problemów było co nie miara - ulotki źle przycięte, było ich za mało (różnica 7% raczej nie jest błędem statystycznym), ulotki z tej samej drukarni różniły się nasyceniem kolorów. Nie wspominając o tym, że zamówione ulotki dotarły do nas grubo po terminie, po licznych telefonach. W przypadku diamond-druk telefony były tylko dwa - z zapytaniem o kwestie techniczne, o których zapomnieliśmy podczas zamówienia.


RE: Wydruk ulotek - kasi - 12.02.2020

Zaprojektuj takie ulotki, które zainteresują przyszłych klientów.
Może przemyślisz druk uv http://drukarniaaria.pl/druk-uv
Każdy pomysł który jest inny od tradycyjnego wyboru będzie dobry więc koniecznie zobacz co sprawdzi się
u Ciebie najlepiej i zdecydujUśmiech


RE: Wydruk ulotek - antoni21 - 24.03.2020

Akurat w takich kwestiach warto zawsze stawiać na usługi z górnej półki. Na pewno powinniście zastanowić się dobrze nad tym, co może sprawdzić się u Was najlepiej. Wystarczy zajrzeć do https://fourcolors.com.pl i dowiedzieć się, w jaki sposób dzisiaj pracują najlepsze drukarnie. To świetne wsparcie.


RE: Wydruk ulotek - mondek24 - 25.03.2020

Kiedy już będziecie mieli wydrukowane ulotki, przydadzą się Wam na nie jakieś stojaki. Możecie je zamówić na przykład w firmie RETIO, której pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej https://www.retio.pl. Ogólnie firma ta oferuje niskie ceny i wysoką jakość, więc naprawdę warto Uśmiech


RE: Wydruk ulotek - Nieśmiała - 31.03.2020

Korzystałam z tej drukarni, zdecydowanie polecam: https://www.doits.pl/ jakbyś chciał drukować coś poza ulotkami, mają atrakcyjne ceny plakatów, banerów i reklam wielkoformatowych.


RE: Wydruk ulotek - marekwu - 02.07.2020

Co do ulotek i wszelkich druków firmowych to my od dawna współpracujemy z drukarnią cyfrową z Wrocławia AQRAT . Tu macie ich stronkę https://aqrat.pl/ Powiem wam, że firma jest mega solidna i pamięta o terminach, druki zawsze są wykonane na wysokim poziomie, mają piękne kolory, ze wszystkiego jesteśmy zadowoleni. Także z rozsądnych cen i faktu, że po prostu miło nam się z nimi współpracuje, bo ekipa jest fajna i ma elastyczne podejście.