Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Wydruk ulotek - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Wydruk ulotek (/showthread.php?tid=1507)Wydruk ulotek - kapi44 - 12.07.2019

cześć, prowadzę restaurację z burgerami i chciałbym polepszyć reklamę, by jeszcze więcej ludzi dowiedzieli się o najlepszym jedzeniu w mieście Smile Myślę, że dobrą opcją będą ulotki, to chyba najbardziej sprawdzone rozwiązanie. Nie wiem tylko jak je zaprojektować i gdzie wydrukować. Czytałem dzisiaj w internecie, że w sprawie wydruków ulotek warto zgłosić się do Drukarniaari http://drukarniaaria.pl/ Podobno mają najwyższej jakości druk i atrakcyjne ceny, z tego co patrzyłem na Ich stronę internetową, to mają bardzo szeroką ofertę druków. Korzystaliście może z Ich usług? Warto się faktycznie do Nich zgłosić?


RE: Wydruk ulotek - arket_ingage - 23.10.2019

Tej firmy akurat nie znam, ale mam zaufaną drukarnię w Środzie Śląskiej - INTRO-GRAF. Ulotki w Legnicy rozchodzą się super, odnoszę wrażenie, ze odkąd się na nie zdecydowaliśmy to mamy znacznie więcej klientów. A skoro Ty zajmujesz się jedzeniem to może.... ulotka w kształcie burgera? Z tą drukarnią można naprawdę sporo podziałac, stworzyć oryginalny projekt i przykuć uwagę klienteli. Polecam!!Smile


RE: Wydruk ulotek - alije - 29.10.2019

I dobrze, że inwestujesz w ulotki. Różne głosy słyszałam, że to już przeżytek, że się nie opłaca ale to nie jest prawda. Dobrze zrobiona ulotka to dalej dobra forma reklamy, na http://druki-online.pl/druk-dla-firm/hegm/czy-druk-ulotek-wciaz-sie-oplaca.html poczytajcie jak stworzyć i wydrukować taką ulotką którą klient zapamięta i dzięki temu będzie ona skuteczna.