Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Oprogramowanie dla firm - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Komputery, Internet i technologie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Oprogramowanie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Oprogramowanie dla firm (/showthread.php?tid=1664)

Strony: 1 2 3 4


Oprogramowanie dla firm - mondek24 - 02.09.2019

Witam serdecznie,
na pewno kojarzycie jakieś firmy, które oferują nowoczesne oprogramowanie dla firm Rzeszów ma na przykład taka firmę BMM, o której więcej możecie sobie poczytać na stronie http://www.bmm.com.pl/. Firma ta ma długoletnie doświadczenie w branży, a oferowane przez nich programy są bardzo innowacyjne i pomagają w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Polecam się z nimi zapoznać Wink


RE: Oprogramowanie dla firm - alfred - 11.10.2019

Ok


RE: Oprogramowanie dla firm - Justyna81 - 13.11.2019

Ciekawa oferta, nie powiem.


RE: Oprogramowanie dla firm - alije - 29.02.2020

Wybierając oprogramowanie do firmy zaczęłam zastanawiać się na jaką centralę telefoniczną obecnie warto postawić. Zmiana z stacjonarnej to chyba najlepsza decyzja, czy taka wirtualna https://focustelecom.pl/focus-pbx/ to dobry pomysł> ? z tego co czytam taka centrala to mnóstwo możliwości, znacznie lepsza jakość połączeń. Można do niej podpiąć telefony komórkowe pracowników na przykład. W dowolnym momencie generować billingi, statystyki i raporty. A za techniczne aspekty, wdrażanie, konfigurację odpowiada dostawca. Do obsługi zaś wystarczy telefon i komputer z dostępem do internetu. Czasami tylko słuchawka i mikrofon jeśli posiadamy aplikację dedykowaną.


RE: Oprogramowanie dla firm - Alicja88 - 01.03.2020

W każdej firmie powinien znaleźć się antywirus, wystarczy spojrzeć na statystyki dotyczące instalowania złośliwego oprogramowania malware https://bitdefender.pl/statystyki-dot-zlosliwego-oprogramowania-malware-na-pc-i-androida-dla. W dzisiejszych czasach niestety, ale bardzo łatwo narazić się na wirusy.


RE: Oprogramowanie dla firm - antoni21 - 22.03.2020

Jasne, że tak. Musicie pamiętać, że jeśli chodzi o kwestie związane z wyborem oprogramowania, to zawsze warto stawiać na produkty z wyższej półki. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że w prosty sposób zautomatyzujecie cały Was biznes. W https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/szkolenia-altium-designer/ macie przykład tego, jak najskuteczniej poradzić sobie z takimi kwestiami.


RE: Oprogramowanie dla firm - Artetas - 06.04.2020

Dobrze, że o takich rzeczach myślicie. Nowoczesne oprogramowanie na pewno pomoże wam w zarządzaniu firmą i wprowadzeniu wielu automatyzacji. Sprawdźcie sobie tak propozycje od http://retcon.pl Na pewno coś odpowiedniego dopasują do waszej firmie.


RE: Oprogramowanie dla firm - PeterSobotka - 10.04.2020

Wszystko zalezy od naszych potrzeb.


RE: Oprogramowanie dla firm - kasi - 20.04.2020

Bardzo dużo programów masz tu: https://www.vebo.pl/ear-master-pro
więc na pewno znajdziesz tam odpowiedni program dla siebie.
Wystarczy wybrać te które pomogą Ci w pracy i cieszyć się tym że wszystko szybciej idzie.
To mega wygodne.


RE: Oprogramowanie dla firm - Berti - 25.05.2020

Taki usprawnienia, automatyzacje to na pewno bardzo dobry pomysł. Prowadząc biznes trzeba szukać usprawnień gdzie tylko się da. Myślę, że tu firma https://wirautomation.pli ich automatyka przemysłowa świetnie się sprawdzi przy branży produkcyjnej.