Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Prywatna uczelnia Wrocław - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Edukacja (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=145)
+---- Dział: Studia (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=149)
+---- Wątek: Prywatna uczelnia Wrocław (/showthread.php?tid=174)

Strony: 1 2


Prywatna uczelnia Wrocław - kasi - 19.10.2018

Co myślicie o prywatnej uczelni wyższej we Wrocławiu, a dokładnie mam na myśli 
Wyższą Szkołę Filologii? Planuję się tam wybrać w przyszłym roku i intensywnie szukam absolwentów
albo aktualnych studentów, którzy napisaliby jak jest. Czy można rzeczywiście dobrze ogarnąć materiał
i tak dalej.


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - milka - 19.10.2018

Też myślę nad studiami właśnie we Wrocławiu więc wiem co przeżywasz.
Trafiłam ostatnio na fajny artykuł, w którym możesz znaleźć właśnie informacje na temat
uczelni prywatnych we Wrocławiu. Myślę, że jak przed Tobą taka trudna decyzja to warto ją dobrze przemyśleć.
Zerknij sobie tutaj http://www.uczelnie.pl/miasto/wroclaw/prywatne/


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - Evve - 23.12.2018

Jeśli filologia to tylko państwowo!


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - student007 - 30.01.2019

Znam te rozterki. Ja miałem to samo, ale wahałem się między filologią polską we Wrocławiu a tą w Krakowie. Ostatecznie wybrałem Kraków, ale wrocławska uczelnia też ma bardzo dobrą reputację. Kraków wybrałem ze względu na samo miasto, które uwielbiam od zawsze. Mam tu dom studencki Kraków i nie zmieniłbym tej decyzji, choć zastanawiam się nad programem MOST i jednym semestrze we Wrocławiu, żeby poznać i tamto miasto


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - AbiUbu - 08.02.2019

Nie znam zbyt wielu osób studiujących we Wrocławiu, za to bardzo dużo dobrego słyszę o krakowskich uczelniach. Warto się rozejrzeć po ofercie szczególnie mniejszych uczelni, które mają trudniejszą sytuacją a przez to bardziej się starają. W efekcie wartość merytoryczna takich kierunków jest dużo wyższa. Dobrym przykładem może być np. rachunkowość studia Kraków na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości.


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - Michalina403 - 11.02.2019

U mnie wygrała Wyższa Szkoła Prawa i kierunek - oczywiście studia Prawo. Od zawsze mieszkałam we Wrocławiu i bardzo chciałam tam zostać. Takiej uczelni i tego kierunku szukałam bardzo długo, dopiero na tej stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/ udało mi się znaleźć wszelkie potrzebne informacje na ten temat. Jeśli ktoś by chciał się rozwijać w tym kierunku to mogę gorąco polecić tą uczelnię i ten kierunek. Jest świetnie!


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - Rafikkkkk - 18.04.2019

(23.12.2018, 19:01)Evve napisał(a): Jeśli filologia to tylko państwowo!

Ja tam zdecydowałem się na angielski w biznesie na tej uczelni http://wse.krakow.pl/pl/studia/studia-ii-stopnia/filologia-angielska-lingwistyka-stosowana/komunikacja-miedzykulturowa-w-biznesie i jestem mega zadowolony, wszyscy mili, mity o niemiłych paniach z dziekanatu się nie sprawdziły, a poziom nauki moim zdaniem pierwsza klasa. Nie ma reguły!


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - Kala89 - 09.05.2019

Zastanów się czy iść na studia, wydaje mi się to stratą czasu. Zachęcam do zapoznania się z rynkiem pracy, kogo potrzeba, gdzie jest przyszłość , potem możesz ukierunkować się na jakimś kursie i poszukać pracy przez https://mojprogres.pl/kalkulator-wynagrodzenia . Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona, nie zmarnowałam 5 lat na studia i żyję dostatnie Uśmiech


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - numbik4 - 24.05.2019

Trzeba się zastanowić nad tym jakie studia wybrać. Jednak ma to znaczenie na przyszłość. Macie dobrą uczelnię. Wiem, że tutaj http://www.pswbp.pl także sporo osób studiuje. Ekonomiczne czy informatyczne kierunki są teraz popularne. Jak oceniacie je?


RE: Prywatna uczelnia Wrocław - Samuel100 - 16.11.2019

It is not the best advice that you must consider to hardcore go through but consider this: It seriously doesn't matter if you have got a degree or not as all everyone is looking for is SKILLS. If you have some skills then you will always be in demand and that piece of paper is worth nothing. At the end of the day, you are the decision maker of your life but give it a thought about what I wrote. I hope it provided value in some way.
Regards
Samuel