Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Czy robicie zakupy on-lin - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Czy robicie zakupy on-lin (/showthread.php?tid=3356)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Czy robicie zakupy on-lin - daniel36Wilk12 - 15.06.2020

Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu https://med-store.pl/banki-chinskie/9. Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.


RE: Czy robicie zakupy on-lin - mondek24 - 16.06.2020

Pewnie, że tak Uśmiech Ja sobie nawet ostatnio zamówiłam nowe maseczki ochronne na stronie internetowej https://mewa24.pl/maseczki-ochronne-z-jedwabiu/8334-maseczka-ochronna. Są całkiem wygodne, można w nich dość swobodnie oddychać, a przy tym ładnie się prezentują, więc polecam Uśmiech


RE: Czy robicie zakupy on-lin - Luśka - 18.06.2020

Jeśli się ma takie miejsca i oferty jak https://butymodne.pl/balerinki-damskie-c27000.html   do wyboru, to trudno się nie skusić żeby zrobić tam udane zakupy. Dawno nie widziałam tak różnorodnej oferty porównując z innymi sklepami internetowymi. A w tym to dla całej rodzinki można kupić odpowiednie obuwie. Sama mam taki zamiar.


RE: Czy robicie zakupy on-lin - mistrzbudowlany14 - 18.06.2020

Oczywiście że robimy zakupy online, w obecnych czasach robi to każdy, różne są przyzwyczajenia ludzi, często również zmieniamy chwilowo nawyki i korzystamy z innych kanałów sprzedaży. Tworząc taki biznes sprzedażowy warto korzystać z platform które dają takie możliwości, taką technologią jest magento 2, bardzo popularna platforma sprzedażowa. 


RE: Czy robicie zakupy on-lin - strits - 30.06.2020

Robię ale nie powiem by były to częste zakupy. Mimo wszystko ubrania czy jedzenie wolę kupować w centrach handlowych. Co innego książki które regularnie zamawiam na https://www.taniaksiazka.pl/seria/diuna


RE: Czy robicie zakupy on-lin - olusia46 - 30.06.2020

Oczywiście, że robię zakupy przez internet! Zwłaszcza odzieżowe, mój ulubiony sklep aktualnie to https://velpa.pl/ . Świetny butik, super obsługa i najlepsze ubrania.


RE: Czy robicie zakupy on-lin - Kala89 - 07.07.2020

ja ostatnio kupiłam sobie elegancką spódnice na tej stronie https://molton.pl/spodnica.html głównie ze względu na cenę a także szeroki wybór, dodam jeszcze że mają darmową dostawę i 30 dni na zwrot, polecam


RE: Czy robicie zakupy on-lin - Alicja88 - 28.07.2020

Oczywiście, że tak, kto w dzisiejszych czasach nie robi zakupów online. Kiedyś miałam obawy przez zakupem ubrań w sieci, bo w końcu nie można ich wcześniej przymierzyć, ale zazwyczaj sklepy mają darmowe zwroty, więc jest to niezwykle wygodne. Ostatnio nawet do swojej firmy zamawiałam ubrania robocze odblaskowe z https://anco.com.pl/pl/c/Ubrania-robocze-odblaskowe-odziezostrzegawcza/96.


RE: Czy robicie zakupy on-lin - mpire - 27.08.2020

Pewnie, że tak! Ostatnio nawet na stronie https://naia.com.pl/spodnice-do-pracy udało mi się znaleźć idealną spódnicę do pracy. Liczę na to, że chętnie skorzystacie z oferty, ponieważ spódnice mają odpowiednią jakość, ale również i świetną cenę.


RE: Czy robicie zakupy on-lin - Narcyza - 28.08.2020

Zależy co, ubrania na przykład bardzo lubię kupować online, jest to o wiele przyjemniejsze niż tradycyjnie. Najczęściej kupuję na Velpa.pl i jest w czym wybierać Big Grin