Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Ładny dom - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Ładny dom (/showthread.php?tid=7319)Ładny dom - mpire - 15.06.2021

Znalazłam na https://www.lofty-home.pl/246-parawany śliczne, designerskie parawany. Obawiam się jednak zamawiać w ciemno, gdyż na żywo mogą nie być aż tak efektowne. Może macie jakieś doświadczenia z tym sklepem?


RE: Ładny dom - Kabron - 16.06.2021

To naprawdę ciekawa rzecz! Mam bardzo specyficzne meble do sypialni i myślę że będzie to pasowało do ich wystroju. Dokładnie czegoś takiego szukałam, dzięki za linka Uśmiech


RE: Ładny dom - Tośka21 - 17.06.2021

Jak dla mnie, powinniście się przede wszystkim zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszego mieszkania. Jeśli zależy Wam na skutecznym wykorzystaniu rozwiązań meblowych, to koniecznie zajrzyjcie do https://goliathome.pl/meble/pozostale Tam macie wgląd w wiele różnych propozycji, które na mnie osobiście robią duże wrażenie.


RE: Ładny dom - weronikakac - 23.06.2021

Ładny dom to także fajne wyposażenie i zaplanowanie przestrzeni. Na stronie https://jardex.com.pl/meble/stoly znajdziecie świetne stoły, które sprawdzą się zarówno w kuchni, salonie czy jadalni. Oferowane przez sklep meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół wykończenia przez co będą inwestycją na kilka lat. Myślę, że będziecie bardzo zadowoleni.