Forum Wielotematyczne Nedds24.pl
Organizacja wesela - Wersja do druku

+- Forum Wielotematyczne Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Multimedia i Rozrywka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Muzyka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+---- Dział: Imprezy (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: Organizacja wesela (/showthread.php?tid=8169)

Strony: 1 2


Organizacja wesela - agatka737399 - 27.07.2021

Hej! Potrzebny mi wodzirej na wesele Lublin. Czy możecie mi kogoś polecić? Może http://djsunny.pl/ , znacie go?


RE: Organizacja wesela - cowynato - 04.08.2021

Powiem wam, że jeżeli chcielibyście zorganizować swoje wesele w plenerze, to polecam w wolnej chwili zainteresować się ofertą tego miejsca https://palacbogaczow.pl/wesela/ Według mnie, pałac położony jest w malowniczej scenerii, która idealnie sprawdzi się również na sesję zdjęciową. Mają przepyszne jedzenie do zaoferowania, więc możecie być o to spokojni.


RE: Organizacja wesela - bohunn - 08.08.2021

Planowanie wesela nie należy do najłatwiejszych rzeczy, a wiem to stąd, że ofert takich jak https://dworgogolewo.pl/sale-weselne-z-noclegami-w-jarocinie/ przeglądnąłem już mnóstwo i choć ta konkretna o której teraz wspominam jest atrakcyjna to nadal szukam. Zależy mi aby wszystko grało, aby wszystkie szczegóły były spięte. Czym wy kierowaliście się przy wyborze sali?


RE: Organizacja wesela - fazka - 13.08.2021

Moja kuzynka ostatnio organizowała wesele pod Warszawą w https://www.palac-alexandrinum.pl/ - myślę, że jest to przepiękne miejsce, polecam każdemu, żeby wszedł na stronę i odbył wirtualny spacer Uśmiech


RE: Organizacja wesela - aurelius88 - 19.08.2021

Cześć! Właśnie niedługo będę miał swoje własne wesele. Razem z narzeczoną nieustannie myślimy, co zrobić, aby uroczystość była niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Nas lecz także dla wszystkich zaproszonych gości. Zastanawiamy się nad fotobudka na wesele kraków. Ostatnio sporo słyszeliśmy o https://nozzeevent.pl/fotobudka/. Korzystał ktoś z ich usług? Jeśli tak, to jakie są Wasze odczucia?


RE: Organizacja wesela - Szopenhałer - 23.09.2021

Jeśli szukacie w Pszczynie dobrej cukierni, gdzie wykonają wam torty na indywidualne zamówienie to sprawdzi wam się cukiernia Piano Nobile. To specjaliści od wyszukanych tortów weselnych i okolicznościowych. Nam przygotowali prawdzie cukiernicze dzieło sztuki, nie tylko pyszne, ale i piękne. Oprócz tortu odpowiedzialni byli także za "candy bar”, czyli bufet z łakociami, ciasteczkami, babeczkami i deserami, był wspaniały, przyciągał wielu gości weselnych Uśmiech


RE: Organizacja wesela - Bruno_33 - 02.11.2021

Korzystał ktoś kiedyś i jest w stanie polecić taką firmę? Uśmiech


RE: Organizacja wesela - zosia898 - 18.02.2023

Jak się tym zająć?

__
https://www.tueuropa.pl/


RE: Organizacja wesela - AgnieszkaDE - 25.02.2023

W sumie to trudny temat.


RE: Organizacja wesela - mondek24 - 12.04.2023

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, dobrym pomysłem na weselną atrakcję mogłaby być fotobudka Wink Z tego, co wiem, to obecnie modna jest fotobudka360, dzięki której goście mogą mieć pamiątkowy, zabawny filmik z imprezy.