Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplement na odchudzanie
#1
Aż głupio się przyznać, ale nie zdążyłam przed latem z odchudzaniem. Ograniczyłam się troszkę i prawie nie przytyłam, ale jednak nie miałam głowy, czasu, ani pieniędzy na to, żeby się odchudzić. Teraz jednak już mam i chciałabym zacząć. Pytanie tylko, czy i jaki suplement pomoże mi w odchudzaniu? Czy coś powinnam zażywać, a może po prostu postawić na dietę i ćwiczenia fizyczne? Jak myślicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Przed latem to nie ma szans, żebyś się zdrowo odchudziła. Mówię oczywiście w sytuacji, kiedy ważysz, powiedzmy, o 20% za dużo. Wtedy to na pewno nie całość nie zostanie przez Ciebie spalona. Co do mniejszej wagi, to co innego. Powinnaś iść do dietetyka i to z nim ustalać indywidualne zasady. Co do suplementów, to SARM podobno działa. Wpisz sobie "spalacz tłuszczu" w sieci i na pewno znajdziesz wyjaśnienie. Ja wiem tylko, że są bezpieczne i można je posiadać legalnie.
Odpowiedz
#3
Zwolenniczką suplementów nie jestem. Moim zdaniem warto postawić na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną to wystarczy żeby zdrowo żyć a szczupła sylwetka sama się pojawi
Odpowiedz
#4
Nie każdy jest otwarty na takie "doppingi", bo wciąż uważa się, że są to sterydy, a wbrew pozorom to nie jest to samo. Spalacze też zwiększają masę i siłę mięśni, ale nie powodują przy tym zmian nastroju czy problemów z libido, jak właśnie sterydy. Przeznaczone są dla osób ćwiczących, więc bez tego ani rusz. Ja na Twoim miejscu to bym po prostu do wakacji ograniczyła słodycze, przekąski i nauczyła się pić wodę. To na początek pomoże. A po wakacjach dietetyk. 
Odpowiedz
#5
Jestem kolejną osobą, która może się podpisać pod środkami dla sportowców. One świetnie wspierają odchudzanie, ale też i wzmacniają, dają siłę. Ja kupuję je zazwyczaj w takich http://wxnlabs.com/ sklepach, gdzie wiem, że kupuję wartościowy towar, a nie byle co z nie wiadomego źródła. Wam też zalecam tylko w rekomendowanych i renomowanych punktach kupować. Trzymajcie się i chudnijcie!
Odpowiedz
#6
A może ktoś mi poleci dobrego dietetyka w Warszawie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(04.06.2019, 23:36)dama89 napisał(a): A może ktoś mi poleci dobrego dietetyka w Warszawie?

Nie masz kochana internetu? Tam znajdziesz mnóstwo podpowiedzi i na pewno również w tej kwestii, która Cię interesuje. Ja szukam odpowiedniego suplementu wspierającego dobre odchudzanie i znalazłam ten wpis https://opinie-konsumentow.pl/black-latt...ego-wegla/ pełen wskazówek i chyba na te Black Latte się skuszę z aktywowanym węglem.
Odpowiedz
#8
Ciekawym i interesującym produktem, według różnych opinie jest taki preparat, jak Burneo. Reklamuje się sam, bez żadnej pomocy swoimi efektami, jakie daje. Jeśli ktoś z Was byłby produktem zainteresowany, to na jego temat więcej znajdziecie sobie na stronie stalowezdrowie.pl Myślę, że każdy, kto chce rzucić kilka kilogramów może zajrzeć.
Odpowiedz
#9
Zanim zaczniecie stosować jakieś suplementy diety, które będą miały na celu na przykład podkręcenie przemiany materii, oczyszczenie organizmu lub inne, to polecam przeczytać sobie artykuł na stronie https://zdrowe-zywienie24.pl/co-musisz-w...ach-diety/. Są tam zawarte podstawowe informacje na temat takich właśnie środków Wink
Odpowiedz
#10
Słyszałam,że bardzo fajne właściwości drzemią w owocach tropikalnych. Jednym ze skuteczniejszych jest podobno garcinia cambogia https://slim-express.pl/garcinia-cambogi...chudzania/, która ułatwia walkę o lepszą figurę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama