Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nawracający problem
#1
Poradźcie czy można się jakoś ustrzec przed aftami? Jakiś czas temu miałam tego typu zmiany, bolały że nie wiem. Pić jeszcze pół biedy, gorzej z jedzeniem. Wczoraj znów mi coś wyszło. Od czego one się pojawiają? Coś nie tak robię, zła higiena czy jakieś są inne powody?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Afty powstają z różnych powodów. Między innymi wpływ mają zmiany hormonalne jak menopauza, niedobory witaminy B12, kwasu foliowego i żelaza, alergie, stres, znaczenie ma także genetyka. Tu są opisane i pokazane afty https://tantumverde.pl/blog/afty-bolesny-problem również gdzie się najczęściej pojawiają. Bolesny problem i trzeba szybko reagować.
Odpowiedz
#3
Jeżeli korzystacie z apteki i szukacie jakichś leków to zachęcam was do sprawdzenia strony: leczenie rwy kulszowej ze względu na fakt, iż można sprawdzić, czy w danej aptece są leki. Myślę, że to naprawdę bardzo przydatna stronka, bo nie musicie krążyć od apteki do apteki, a lek jeżeli jest dostępny na stronie to na pewno w aptece też!


Odpowiedz
#4
Ja też mam czasami podobny problem. Staram się stosować domowe sposoby na afty, ale kiedy one zawodzą, sięgam po jakieś środki z apteki. Zazwyczaj po kilku dniach dolegliwości są już dużo mniejsze Wink
Odpowiedz
#5
Wydawało by się , ze to nic takiego, taki niedobór witaminy b12. Jednak okazuje się że wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wazna jest to dla nas witamina.Warto poczytać jakie są objawy jej niedoboru tej witaminy i zastosować ją. Widziałam już nawet, ze tutaj https://www.sklepzycia.pl/witamina-b12# , można zaopatrzyć się w tą witaminę i nie tylko w tą.
Odpowiedz
#6
Myślę, że w takiej sytuacji jak afty nawracają to najlepiej odkazić całą jamę ustną. Można płukać Octeniseptem i bezpośrednio też na aftę stosować. Zadziała bakterio-, grzybo- i wirusobójczo. Czyli bez względu na to od czego się pojawiła infekcja to na pewno zapobiegnie jej rozwojowi. Potem będzie chronić przed nawrotami. Ja stosuję zawsze na afty i szybko mi przechodzą.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli chodzi o moje sposoby na afty, to między innymi płukanie ust odpowiednimi ziołami. Naprawdę, medycyna naturalna nie jest taka zła Uśmiech
Odpowiedz
#8
A byliście z tym problemem u lekarza? Moim zdaniem to powinien być pierwszy krok na Waszej drodze. Na pewno ciekawą opcją będzie też skorzystanie z takich ziół jak https://www.herbavis.pl/produkt/chuchuhuasi bo chodzi w końcu o jak najszybsze wzmocnienie organizmu. Z takimi kwestiami nie ma co zwlekać.
Odpowiedz
#9
U mnie takim nawracającym problemem to było pojawianie się otarć w miejscu intymnym. Próbowałam leczyć się tutaj początkowo sama, ale jednak musiałam postawić na jakiś profesjonalny środek, a dokładniej na żel feminum. No i koniec końców dobrze zrobiłam, bo w końcu przestałam odczuwać dyskomfort a i zbliżenia stawały się coraz bardziej przyjemniejsze.
Odpowiedz
#10
Po porodzie miałam problem z suchością pochwy i bólami podczas stosunku Smutny. Ten dyskomfort był straszny ,aż udałam się po poradę do mojego ginekologa . Polecił mi globulki dopochwowe Cicatridina, dzięki nim w niedługim czasie moja błona śluzowa szybko się odbudowała i problem zniknął
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama