Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skup metali szlachetnych
#1
Czy są miejsca gdzie skupują metale szlachetne? Znacie takie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Też szukałem i okazało się, że są. Na szczęście bo mam trochę tego w domu i chętnie sprzedam. Znalazłem w necie https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych  . To firma, która skupuje różnego rodzaju metale szlachetne, srebro i platynę. To bardzo profesjonalna firma, dokonują rzetelnych wycen. Ja z nimi podejmę współpracę.
Odpowiedz
#3
Jest wiele takich miejsc, które oferują bardzo dobre ceny.
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o słoto lub srebro, możesz korzystną ceną uzyskać u jubilera. Kupi na 100%
Odpowiedz
#5
To prawda, że większość sklepów jubilerskich prowadzi skup złota. W Krakowie na ul.Kalwaryjskiej znajduje się sklep jubilerski Alians - u nich możecie sprzedać złoto w najlepszej cenie w Krakowie. Na miejscu wycenę złota wykonują bardzo doświadczeni fachowcy, dzięki czemu możecie być pewni, że otrzmaną zapłata jest uczciwa. Na stronie sklepu znajdziecie więcej szczegółów dotyczących oferowanych usług.
Odpowiedz
#6
A co myślicie o tym, że w metale szlachetne inwestować? mam na myśli szczególnie złoto. Wręcz określane takie inwestycje są jako alternatywa do gry na giełdzie http://zloteinwestycje.com.pl/poradnik/z...y/nna_xbav warto, jak myślicie? mam trochę wolnych środków i jakoś nie chce ich tylko trzymać na koncie. Bo z tego nic nie ma a tak może udałoby się z czasem coś zarobić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Metale szlachetne znajdują się między innymi w katalizatorach samochodowych. Jeśli ta tematyka Was interesuje, to na https://unimetalrecycling.pl/analiza-tyg...en-metali/ znajdziecie analizę tygodniową cen metali szlachetnych. Być może Wam się to przyda. Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o wyroby z mosiądzu producent artykułów wytwarzanych z tego typu metalu ma w dzisiejszych czasach duże pole do manewru. Polecam wam sprawdzić profile mosiężne oferowane przez Impress Metal. Całkiem niedawno, sama miałam okazję korzystać z ich oferty.
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi o sprzedaż złota to najlepiej przejść się do lombardu. Ja parę razy sprzedawałam biżuterię złotą w lombardzie na Złotej w Warszawie. Oni płaca najlepiej i naprawdę bardzo rzetelnie wyceniają zastawy. Możecie zadzwonić do nich 226200220 i zapytać jaka jest teraz cena skupu. Naprawdę są spoko, nie ma sensu biegać po stolicy tylko najlepiej od razu do nich iść.
Odpowiedz
#10
Metale szlachetne i rzadkie spokojnie skupisz u https://zlomskup.eu/skup-srebra. Sama ostatnio sprzedawałam właśnie srebro i nigdzie nie spotkałam się z tak korzystną ceną. Działają już od wielu lat i zdecydowanie znają się na rzeczy. Polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama