Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żwirek dla kota
#1
Zastanawiam się, w jakim miejscu można kupić żwirek dla kota i gdzie cenowo się to najbardziej opłaca. Czy możecie polecić mi stronę https://www.e-pazur.com/k20,koty-zwirki-dla-kota.html ? Robiliście tam już jakieś zakupy dla swoich zwierzaków?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Od niedawna mam koty syberyjskie i również szukam odpowiedniego sklepu. Na początek hodowla kotów syberyjskich dała mi dla nich wyprawkę, miałam tam zapas karmy i żwirek, ale powoli zaczyna się kończyć. Też myślę żeby zamówić internetowo bo to chyba sporo taniej wychodzi.
Odpowiedz
#3
oooo jak masz syberyjskiego to podpowiedz jak dbasz o jego siersc? ja ostatnio mojej kici kupilam takie fajne kropelki herba max z selecta htc - naprawde nie dosc, ze siersc po nich ladnie blyszczy to jeszcze pieknie pachnie Uśmiech
Odpowiedz
#4
W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór żwirku dla kota to ja przede wszystkim stawiam na naturalny skład, dobre właściwości zbrylające oraz przyjemnym zapachu. Ze swojego doświadczenia polecam sprawdzić żwirki Leo z których korzystamy i bardzo dobrze się sprawdzają, nasz wybór to wersja o przyjemnym zapachu brzoskwiniowym. Dobra cena i paczka na dość długo wystarczy.
Odpowiedz
#5
Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiednich żwirków dla swojego kotka to mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Top Cats https://www.topcats.pl/kategoria-produktu/zwirki/leo/ u których będziecie mogli znaleźć bardzo dobrej jakości naturalne propozycje z tofu, który ma bardzo dobre właściwości zbrylające i jednocześnie łatwo się rozpuszcza w wodzie, także z utylizacją nie ma problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama