Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd
#1
Witam, byłam niedawno na krótkim wyjeździe na Mazurach. Wybrałam dom gościniec-wierzbowianka. Mogę powiedzieć, że zdecydowanie polecam. Na pewno tam kiedyś wrócę!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
fajnym pomysłem na krótki wyjazd jest wybranie się na mazury, jest to chyba jedno z najlepszych miejsca na odpoczynek, polecam Ci wybrać się na przykład do tego miejsca https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakie...zyny-w-spa na pewno wypoczniesz tam w pełni
Odpowiedz
#3
Dziewczyny polecacie linie krakow airport hotels mój znajomy z zagranicy ma niedługo przyjechać i nie ma go ko odebrać z lotniska w dzień przylotu. Nocowałby tam tylko jedną noc nie wiem czy rezerwować mu nocleg czy lepszy byłby inny hotel?
Odpowiedz
#4
Ja mogę wam polecić bardzo tani hotel w Poznaniu, to hotel Wilda na ulicy Konarowej 8, który jest prowadzony przez firmę Cezamet https://www.cezamet.com.pl/?site=3&id=1 . Mają bardzo dobrą ofertę i warunki mieszkaniowe. W Poznaniu musiałam zamieszkać na ponad tydzień i było naprawdę spoko, miejsce jest bezpieczne, lóżko wygodne, dojazd miałam komfortowy. Byłam tam jeszcze dwa razy i za każdym razem miałam takie samo odczucie.
Odpowiedz
#5
Ja z kolei mogę polecić tę miejscówkę w Kołobrzegu: https://hotelmonalisa.pl/. Akurat przebywam tam na weekendzie czerwcowym i jest cudnie!
Odpowiedz
#6
Ja niezbyt lubię Mazury... wolę polecieć gdzieś na wakacje z Itaką.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja w tym roku wybieram się na wakacje z biurem podróży konsorcjum.pl do Włoch. Zawsze marzyłam o takim wyjeździe i już nie mogę się doczekać!
Odpowiedz
#8
Ja polecam wszystkim spróbować aktywnych wakacji, bo takie doświadczenie jest o wiele ciekawsze niż standardowy odpoczynek nad wodą. Wybieram się w tym roku z Extreme School Homies na Wake Camp Central Park, gdzie będziemy się uczyć podstaw wakeboardingu. Big Grin Osobiście nigdy nie próbowałem sportów wodnych, ale mój syn kilka razy jeździł z tym biurem na różne obozy i zawsze wracał niesamowicie zadowolony. W tym roku stwierdziliśmy z żoną, że też pojedziemy i spróbujemy czegoś szalonego. Big Grin Syn mówił, że wszystko dzieje się pod opieką nauczycieli, a czas wolny jest ciekawie zorganizowany, więc - szczerze mówiąc - nie mogę się już doczekać. Uśmiech
Odpowiedz
#9
Szykując się do wyjazdu na urlop, nie mogę zapomnieć o kilku nowych książkach. Wakacje to dla mnie czas, w którym najbardziej oddaje się lekturze.  Szukałam jakiś ciekawych tytułów i  najwięcej udało mi się znaleźć na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/pucio-zostaje-kucharzem-czyli-o-radosci-z-jedzenia-marta-galewska-kustra-p-1549678.html  Byłam zaskoczona jak duży mają wybór, a ceny na tyle niskie, że spokojnie można sobie zamówić kilka książek,  a nasz portfel na tym nie ucierpi
Odpowiedz
#10
Uśmiech)))))))))))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama