Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazdy
#41
Jeśli Twoje dziecko uwielbia książki fantasy to koniecznie zapoznaj się z ofertą kolonii od Quatro Mondis. Organizują oni wyjazdy tematyczne związane z tym magicznym światem, gdzie dzieci będą mogły poznać nowych przyjaciół, zdobyć nowe umiejętności i jednocześnie cieszyć się po prostu wieloma atrakcjami w tym świecie. A jeśli szukasz dla swojego dziecka ciekawego wypoczynku w cudownych zakątkach całego kraju również w zamkach. Sprawdź ofertę na ich stronie internetowej https://quatromondis.pl/kolonie/fantasy i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka na tak niezwykły wyjazd. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znac jak wypoczęli!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Wspominaliście wcześniej o dalekich wyprawach na własną rękę i bez biura podróży, muszę przyznać, że musi to być wspaniała przygoda, ale trzeba się też wykazać świetną organizacją i sporą dozą odwagi. Ja również skłaniałabym się do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, teraz są takie polisy, które kosztują parę lub paręnaście złotych za dzień, a w razie jakiegoś nieszczęśliwego przypadku nie zostajemy na lodzie. Są też takie oferty, gdzie można sobie dobierać dodatkowe kryteria, przykładem może być https://mtu24.pl/ubezpieczenie-podrozy/ Chodzi na przykład o ubezpieczenie bagażu czy na wypadek kontuzji podczas uprawiania sportów ekstremalnych.
Odpowiedz
#43
Cześć! Jesteśmy małą rodziną i zastanawiamy się, gdzie warto pojechać z dzieckiem na wakacje. Zależy nam przede wszystkim na spokojnym wypoczynku, chociaż z dzieckiem wiadomo, że zawsze może być nieprzewidywalnie. Zastanawiamy się, jakie kierunki mogą nam odpowiadać. Czy możecie coś polecić? Znalazłam ciekawą stronę: https://relaksuj.pl/ Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz
#44
Jeśli chodzi o wakacje, to polecam najpierw zorientować się w temacie, szczególnie jeśli będzie to wyjazd zagraniczny. Myślę też, że dobrze jest zdecydować się w takiej sytuacji na wyjazd z biurem podróży. Na stronie: https://planetescape.pl/kraj/indonezja/ jest oferta biura podróży dotycząca wycieczek do Indonezji, o której już od dawna marzę.
Odpowiedz
#45
A gdzie spędzić majówkę 2023 ? Czy macie jakieś plany? Realizujecie je? Ja planuję wybrać się w sumie z rodziną nad morze, bo ma być dosyć dobra pogoda i przyda się nieco relaksu. A u was jak się sprawy mają??? Spędzacie ten dłuższy urlop w domu, czy gdzieś w trasie?
Odpowiedz
#46
Ja byłam wiele razy z Konsorcjum.pl i uważam, że są najlepsi. Marzą mi się Hawaje, dlatego planuję zrealizować to pragnienie! Hotel jest przepiękny, tuż nad oceanem. Chcę spróbować surfingu!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
Jeśli chodzi o wyjazdy to w tym roku planuję wyjazd na własną rękę samochodem, jednam muszę wypożyczyć dużo większe auto niż mam https://lovekrakow.pl/aktualnosci/wynaje...39003.html obecnie bo chcemy jechać w 6 osób trzeba też zmieścić bagaże, czyli takie 7 osobowe będzie idealne
Odpowiedz
#48
Jak marzy ci się wyjazd i ma to być aktywny czas to idealny będzie Pensjonat Bolko w Sudetach. Mają na miejscu piękne miejsca do pieszych wędrówek jak i masę atrakcji. Możesz wynająć rowery, narty czy też skorzystać z ich pomysłów. Na pewno zakochasz się w tym miejscu.
Odpowiedz
#49
Ja ostatnio wróciłem z gór i szczerze mogę polecić super bazę wypadową - Apartament Podczerwone.

Super baza wypadowa jeżeli chodzi o szlaki, jest też ścieżka rowerowa w okół Tatr, na miejscu można wziąć sobie rowery. Gościnni właściciele i co najważniejsze - cisza i spokój na miejscu.
Odpowiedz
#50
Wybór miejsca jest bardzo ważny! Ze swojej strony bardzo polecam kierunki oferowane przez Konsorcjum.pl. Ja lecę w tym roku do Jordanii całą rodzinką. Hotel jest o bardzo wysokim standardzie i na jego terenie znajduje się SPA. Jestem wielką fanką takich rozowiązań, a w Joradnii jeszcze nie byłam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama